У  Великогаївської ОТГ відкрився інформаційно-консультативний пункт для бізнесу

У Великогаївської ОТГ відкрився інформаційно-консультативний пункт для бізнесу

12 вересня 2019 року у залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ за участі голови громади Олега Кохмана та керівника Департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА Галини Воляник відбулось урочисте відкриття інформаційно-консультативного пункту для бізнесу Великогаївської ОТГ.

14:02 13.09.2019

Школярі громади визначили кращих у міні-футболі

5 та 11 вересня 2019 року на футбольному майданчику  зі штучним покриттям с. Баворів відбулися турніри Великогаївської  ОТГ з міні-футболу 2019 року серед юнаків та дівчат 2003-2006рн. і 2007-2010рн.  присвячені Дню фізичної культури і спорту України.

13:13 12.09.2019

УВАГА!

У зв'зку з капітальним ремонтом Гаїського мосту планується тимчасово змінити рух транспортних засобів для доїзду до Гаївського перехрестя з боку с. Великі Гаї. Пропонуємо Вам ознайомитися з маршрутом об'їзду чатини дороги, де будуть проводитися ремонтні роботи. Про час і дату запровадження руху транспортних засобів за маршрутом об'їзду буде повідомлено завчасно.

17:49 11.09.2019

Великогаївська громада уже має свій екскаватор

9 вересня 2019 року на подвір’ї  поблизу адмінбудинку Великогаївської сільської ради відбулася передача екскаватора JCB від партнерів нашої громади програми DOBRE на комунальне підприємство «Громада-сервіс».

12:05 09.09.2019