березень-листопад 2019

Перевірити свій страховий стаж можна на Вебпорталі Пенсійного фонду України

Пенсійний фонд України надає  можливість кожному, дистанційно, через Вебпортал (portal.pfu.gov.ua) перевірити чи своєчасно і чи в повному обсязі роботодавець сплачує за нього внески (з моменту впровадження персоніфікованого обліку, тобто з 2000 року), адже період сплати цих внесків і їх розмір безпосередньо впливають на величину майбутньої пенсії.

17:07 11.11.2019

Дистанційне обслуговування фізичних та юридичних осіб – сучасні можливості Пенсійного фонду України

З метою розширення можливостей щодо дистанційного обслуговування фізичних та юридичних осіб, вдосконалено функції Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

17:06 11.11.2019

Проведено черговий перерахунок пенсій

Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» з 1 липня 2019 року розмір прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, підвищено з 1497,00 грн. до 1564,00 грн.

11:49 03.07.2019

Виїзний прийом громадян в Байковецькій об’єднаній територіальній громаді

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Ігор Москалик, начальник Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяна Глух та заступник начальника відділу обслуговування громадян в Тернопільському районі Оксана Бугай провели виїзний  прийом громадян в Байковецькій об’єднаній територіальній громаді.

15:43 23.05.2019

Семінар для безробітних в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області співпрацює із Тернопільським міськрайонним центром зяйнятості – постійно інформує безробітних осіб щодо пенсійного законодавства, надає консультації та роз’яснення з питань легальної зайнятості. Такі заходи підвищують рівень поінформованості населення з питань пенсійного забезпечення, що сприяє захисту пенсійних прав громадян.

16:44 22.05.2019

А ваш роботодавець сплачує страхові внески?

Відповідно до Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-ІV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закон), який набув чинності з 01 січня 2004 року, для нарахування пенсії визначальним є страховий стаж – період, за який роботодавцем або особою самостійно сплачено страхові внески до Пенсійного фонду України. Сплатили – є стаж, не сплатили – стажу немає. З 1 січня 2019 року розмір мінімального страхового внеску становить – 918,06 грн. (4173*22%).

11:06 20.05.2019

Онлайн-сервіси Пенсійного фонду

Електронні сервіси Пенсійного фонду України надають можливість громадянам дистанційно отримувати інформацію про сплачені страхові внески, нараховану заробітну плату, страховий стаж, а також отримувати довідки з QR-кодом, СМС-інформування про сплату роботодавцем страхових внесків або отриману чи перераховану пенсію.

11:05 20.05.2019

Легалізація заробітної плати найманих працівників

Підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

11:03 20.05.2019