березень 2019

Про важливість легального працевлаштування в рамках флешмобу

З метою привернення уваги громадськості до проблем нелегальних трудових відносин, спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління  провели біля торгового центру в центральній частині міста флешмоб.

17:00 21.03.2019

Жителям сіл Довжанка та Домаморич – про монетизацію субсидій та перерахунок пенсій

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області продовжують інформаційну кампанію щодо роз’яснення змін в пенсійному забезпеченні в 2019 році.

16:00 21.03.2019

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду запрошує на День відкритих дверей

Об’єднане управління запрошує громадян, застрахованих осіб, страхувальників та пенсіонерів на День відкритих дверей, який відбудеться 22 березня з 10.00 до 12.00 за адресою: вул.М.Кривоноса, 10 (відділ обслуговування громадян).

16:00 21.03.2019

Семінар для безробітних на тему: Легальна зайнятість

Cпеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України взяли участь у черговому семінарі для безробітних в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості на тему: Легальна зайнятість! Адже, як наголосили фахівці Фонду, легальне працевлаштування, одержання легальної заробітної плати, сплата єдиного соціального внеску в повному обсязі – це гарантія соціального забезпечення у майбутньому.

14:23 21.03.2019

Консультації у телефонному режимі отримали жителі міста Тернополя та Тернопільського району

Пряму «телефонну гарячу лінію» з мешканцями міста Тернополя та Тернопільського району провела перший заступник начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Ніна Банзерук.

14:22 21.03.2019

Жителям Тернопільського району – про монетизацію субсидій та перерахунок пенсій

14:13 21.03.2019

Про переваги використання електронних послуг Пенсійного фонду – безробітним

Про переваги Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду Українита та послугу СМС-інформування йшлося під час чергової зустрічі спеціалістів Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області із безробітними в Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості.

12:52 21.03.2019

День Пенсійного фонду у Байковецькій ОТГ

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області разом із спеціалістами Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації  провели День Пенсійного фонду у селі Байківці. Метою такої спільної інформаційно-роз’яснювальної роботи для жителів Тернопільського району є надання консультацій щодо перерахунку пенсій з 1 березня 2019 року та про виплату житлової субсидії у готівковій формі.

12:27 21.03.2019

Зустріч із студентською молоддю

Здавалося, несумісне на перший погляд поєднання - молодь i пенсiя. Навiщо студентам замислюватися над розмiрами майбутнiх пенсiйних виплат, якщо до пенсiйного вiку ще так далеко? Але роз’яснення щодо набуття страхового стажу для отримання права на пенсію – одне із приоритетених завдань Пенсійного фонду України.

12:24 21.03.2019