Великогаївська громада
Тернопільський район, Тернопільська область

Новини громади

День Пенсійного фонду у селі Дичків

Дата створення: 16:07 18.06.2018

День Пенсійного фонду у селі Дичків

Засідання круглого столу з питань розвитку сільськогосподарських кооперативів для громад Тернопільської області

Дата створення: 15:09 07.06.2018

 Протягом 4 – 5 червня 2018 року в селі Скоморохи Бучацького району на базі відпочинкового комплексу «Над Стрипою» проводилося засідання круглого столу з питань розвитку сільськогосподарських кооперативів для громад Тернопільської області – учасників Програми DOBRE. На дане засідання були запрошені засновники та члени сільськогосподарських кооперативів зі всієї території області, представники органів місцевого самоврядування, а також усі, хто зацікавлений у створенні власних кооперацій. Від Великогаївської сільської ради у заході приймав участь начальник юридичного відділу сільської ради Михайло Лисиканич.

Схід жителів Дичкова та Красівки

Дата створення: 14:59 22.05.2018

     18 травня 2018 року, в клубі села Дичків  відбулася зустріч  сільського голови Олега Кохмана із жителями сіл Дичків та Красівка. Олег Андрійович розповів присутнім про утворену громаду, успіхи і здобутки з часу створення ОТГ, довів до загального відома про суми коштів, що надійшли до сільського бюджету від вказаних сіл протягом 2017 року та першого кварталу 2018 року, проекти та роботи, проведені у даних селах за вказаний період, а також повідомив про плани щодо майбутнього розвитку згаданих сіл та громади в цілому, порядку проведення ремонту доріг в селах ОТГ, подальшої роботи клубів, бібліотек, дотримання правил благоустрою тощо.  

Робочий візит в місто Шумськ

Дата створення: 11:18 18.05.2018

           15 травня представниками Великогаївської сільської ради була здійснена робоча поїздка до міста Шумськ Тернопільської області. Метою відрядження стала необхідність ознайомлення із роботою Центру надання адміністративних послуг Шумської міської ради, який вже більше півтори року успішно працює та на рівні об’єднаних територіальних громад  пропагує передовий досвід у сфері надання адмінпослуг. Причиною робочого візиту є потреба у вивченні організації роботи ЦНАПів у зв’язку із відкритям в скорому часі такого ж закладу у Великогаївській ОТГ. 

Робоча зустріч в селі Баворів

Дата створення: 10:00 18.05.2018

 10 травня в клубі села Баворів відбулася робоча зустріч керівництва сільської ради із активом  територіальної громади. Основною темою обговорення учасників заходу було питання створення та функціонування музею громади. Від сільської ради у зустрічі взяли участь сільський голова Олег Кохман, заступник голови Галина Кравчинюк, начальник відділу освіти Мирослав Дишкант, начальник юридичного відділу Михайло Лисиканич, інспектор відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Володимир Чубатий, старости сіл ОТГ, від активу громади – керівники фермерських господарств та закладів освіти. Також на обговорення були запрошені директор Тернопільського краєзнавчого музею Степан Костюк та організатор створення кімнати-музею журналістики в селі Баворів Богдан Свіргун. 

День пам’яті та примирення по Великогаївській ОТГ(фотозвіт)

Дата створення: 16:10 10.05.2018

село Скоморохи

Роз'яснення по змінах у нарахуванні житлових субсидій з 01 травня 2018 року

Дата створення: 14:50 08.05.2018

Надаємо для ознайомлення лист Управління соціального захисту Тернопільської РДА щодо змін у нарахуванні житлових субсидій.