Фонд соціального страхування інформує

У спорткомплексі ТНЕУ відбувся І етап спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

21 червня у спортивному комплексі Тернопільського економічного університету відбулися змагання обласного етапу спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», які вже шостий рік поспіль проходять у Тернополі.

Це перший етап Всеукраїнської спартакіади "Сила духу", яку організували за підтримки управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Тернопільській області.

У спортивному заході взяли участь команди з районів Тернопільської області та команда з центрального міста. До 150 осіб пройшли випробування у відбіркових змаганнях із шести видів спорту – армспорту, бомбаскеду, гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу та шахів.

Люди з непересічними долями зібрались на спортивному майданчику, щоб змагатись зовсім не за перемогу. Об'єднані спільною проблемою, кожен із них своїм прикладом  доводить, що "сила духу" - це те, що змінює жаття та мотивує навіть в найскладніших обставинах.

Слід відзначити, що чимало учасників вже вдруге, а то й втретє чи й більше залучені до змагань. Потерпілі на виробництві та інваліди праці щороку зустрічаються як давні друзі, приїздять сім’ями, аби вболівати за рідних. З кожним роком збільшується кількість учасників та зростає масштабність проведення спортивного дійства.

Як поділилися учасники турніру, цьогорічні змагання є справді цікавими та напруженими. Особливого настрою та яскравих емоцій гостям та учасникам спартакіади додав виступ солістів і танцювальних колективів від Тернопільського національного економічного університету.

В підсумку спортзаходу, переможці отримають різноманітні призи, а лідери спартакіади матимуть можливість взяти участь у змаганнях всеукраїнського рівня.

Варто зазначити, що Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться щорічно з 2013 року по областях України. Мета шостого традиційного спортивного заходу – підтримка й реабілітація інвалідів засобами фізичної культури і спорту, залучення органів влади та громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Тернопільське відділення

управління виконавчої дирекції