Тернопільська ОДПІ інформує

До уваги платників податків

На сьогодні багато фізичних осіб-підприємців та громадян віддають перевагу безпосередньому спілкуванню з фахівцями ДФС та відвідують центри обслуговування платників (далі – ЦОП). Тернопільське управління Головного управління ДФС у Тернопільській області інформує про режим роботи центру обслуговування платників. ЦОП працюватиме: з понеділка по четвер з 9-00 до 18-00, в п’ятницю - з 9-00 до 16-45, обідня перерва – з 13-00 до 13-45 , субота, неділя – вихідні дні.

Тепер Нагадуємо, що для зручності громадян та суб'єктів господарювання ДФС України запроваджено ряд зручних електронних сервісів, якими можна скористатися в ІТС «Електронний кабінет платника податків» (http://cabinet sfs.gov.ua).

Послуги надаються безкоштовно. Частина – без електронної ідентифікації користувача, без відвідування ЦОП, решта – в приватній частині кабінету з використанням електронного цифрового підпису.

Використання Електронного кабінету дає змогу заощадити ваш час та зекономити кошти на листування та шлях до ЦОП.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном: 43-46-10,

43-46-46.