Тернопільський район, Тернопільська область

Вакансії

Великогаївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади архітектора відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та комунальної власності Великогаївської сільської ради

Вимоги до претендентів на посаду: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (в галузі архітектури, містобудування, тощо), володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, без вимог до стажу роботи.

Особам, які бажають взяти участь у конкурсі необхідно подати наступні документи: заяву про участь у конкурсі; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; копію паспорту; декларацію про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за минулий рік (відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції»), копію документа про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (якщо такі є); копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу (до 10:00 год. 22 червня 2018 року) за адресою: Великогаївська сільська рада, вул. Галицька, 44-Г, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. (0352) 49-00-98, 49-02-98