Академія Жіночого Лідерства

Для активних: жінок-лідерок, громадських активісток, представниць бізнесу та ЗМІ, місцевих депутаток відбувся 3-денний тренінг 14-ої Академії Жіночого Лідерства для активних жінок з Байковецької, Великогаївської, Вишнівецької, Хоростківської та Шумської ОТГ Тернопільської області в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» 9 – 11 жовтня 2019 року.

10:17 17.10.2019

Розпочато голосування

Розпочато голосування щодо реаізації 10 ідей громадського бюджету. Проголосувати можна не виходячи з дому, на електронній платформі Громадського бюджету за посиланням https://velykogaivska-budget.e-dem.in.ua/#/. Згідно з положенням Про громадський бюджет житель Великогаївської громади може проголосувати за один малий і один великий проект. Голосування триває з 15 жовтня до 15 листопада (до 23:59 год.) 2019 року.

16:45 15.10.2019

Спартакіада силових видів спорту

14 жовтня 2019 року на стадіоні с. Великі Гаї відбулася спартакіада силових видів спорту серед команд сіл, селищ, та сіл об’єднаних територіальних громад Тернопільського району, присвячена Дню захисника України.

11:35 15.10.2019

Громадський бюджет 2020

2 жовтня завершилася подача проектів на Громадський бюджет 2020 Великогаївської ОТГ. На конкурс було подано 10 проектів.

11:11 03.10.2019

Книги – ріки, що наповнюють моря

В останній день вересня у Великогаївській центральній бібліотеці відбулася зустріч у дружній атмосфері бібліотекарів Великогаївської об’єднаної територіальної громади з нагоди Всеукраїнського дня бібліотекаря.

09:59 01.10.2019

Делегація з Північної Македонії відвідала Великогаївську громаду

27 вересня 2019 року в гості до Великогаївської  громади завітали іноземні гості. Делегація із чотирьох представників органів влади республіки Північна Македонія приїхали, щоби побачити, як розвиваються села в Україні після об’єднання у громади та поділитися власним досвідом у розбудові своїх сіл.

15:37 27.09.2019

Активуйтеся. Залишилося 7 днів

Не втратьте шансу отримати фінансування на реалізацію ідеї для розвиту Вашого населеного пункту Великогаївської ОТГ.

10:27 25.09.2019