квітень-червень 2019 року

Радник Міністра юстиції України Андрій Помазанов відвідав Збаразьку виправну колонію

24 червня 2019 року Тернопільщину відвідав радник Міністра юстиції, народний депутат України Андрій Помазанов. В рамках робочого візиту посадовець завітав у Збаразьку виправну колонію (№63), що знаходиться на території села Доброводи Збаразького району. Жіноча установа може вмістити 580 ув'язнених. Наразі там відбувають покарання понад 220 жінок.

14:26 25.06.2019

Радник Міністра юстиції України Андрій Помазанов зустрівся з майбутніми юристами

В рамках свого візиту на Тернопільщину радник Міністра юстиції Андрій Помазанов відвідав юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету. Наразі там лише на денній формі навчаються близько півтори тисячі студентів. На факультеті готують фахівців за різними спеціальностями: “Міжнародне право”, “Правоохоронна діяльність”, “Економічна безпека та фінансові розслідування”, “Право”, “Соціальна робота”, “Документознавство та інформаційна діяльність”, “Психологія” , “Управління фінансово-економічною безпекою” , “Управління соціальним закладом” , “Педагогіка вищої школи” , “Менеджмент соціокультурної діяльності” , “Політологія” , “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії”.

14:26 25.06.2019

Важливі аспекти заповнення заяви до Європейського суду з прав людини

Одним із обов’язкових кроків при зверненні до Європейського суду з прав людини (далі – Суд) є заповнення офіційного формуляра заяви (зі змінами на момент звернення), який можна отримати звернувшись безпосередньо до Суду або завантажити форму з веб-сайту Суду (https://www.echr.coe.int/Pages/home.aspx?p=applicants/ukr&c=).

11:49 24.06.2019

Цькування у школі

Доброго дня! В мого сина подекуди виникають сутички з його однокласниками. Останнім часом після школи він приходив сумний, інколи навіть із розірваним рюкзаком та у порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена – щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування у школі. Підкажіть, як розпізнати булінг?

15:03 19.06.2019

Гарантії, які надають присяжним на час виконання ними обов’язків у суді

Минулого тижня в Україні стартувала нова інформаційна кампанія Мін’юсту - #ЯМаюПравоБутиПрисяжним. Присяжні – це особи, яких залучають до вирішення певної категорії цивільних і кримінальних справ разом із суддею у суді першої інстанції.

15:00 13.06.2019

«Електронне малятко»: дев’ять послуг за одною заявою

Дев’ять послуг за одною заявою. Міністерство юстиції України долучилось до розробки пакету законодавчих ініціатив під умовною назвою «Е-малятко». Він дозволить батькам отримати в електронному вигляді послуги, пов’язані із народженням дитини. Туди входить:

11:02 12.06.2019