квітень-серпень 2019 року

Інтернет-магазини: як купувати безпечно

Покупки в Інтернеті - це зручно, швидко та приємно, якщо не забувати про обережність. Аби купувати безпечно, слід дотримуватися кількох нескладних правил.

16:29 22.08.2019

23 серпня – День Державного Прапора України

Державні символи — це закріплені в законодавстві країни офіційні знаки (зображення, предмети) чи звукові вираження, що в короткій формі виражають одну чи кілька ідей політичного, національного, історичного характеру і символізують суверенітет держави.

16:29 22.08.2019

У м. Кременець, на Замковій горі, вперше провели церемонію одруження в рамках послуги «Шлюб за добу»

Одружитися, не чекаючи 30-ти днів після подання заяви, тепер можна і в чарівному місті Кременець, що на Тернопільщині. Адже віднедавна там діє проєкт Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

16:28 22.08.2019

В першому півріччі в пологових області вручили понад 2250 свідоцтв про народження дітей

Зручно, швидко та доступно. Вже кілька років в Україні діє послуга Міністерства юстиції, завдяки якій молоді батьки можуть отримати перший документ новонародженого просто у пологовому будинку.

16:46 21.08.2019

#CпоживачВМережі: як захиститися від недобросовісних Інтернет-продавців

Чимало з нас користуються Інтернетом, аби, не виходячи з дому, придбати необхідні товари. Втім, ніхто не застрахований від зустрічі із недобросовісними продавцями. Як захистити свої гроші та нерви?  Перш ніж здійснити покупку, з’ясуйте:

16:43 21.08.2019

Газлайтинг – різновид психологічного насильства

Насильство – це, всупереч поширеній думці, не лише фізичні вияви агресії. Словесні образи, маніпуляції, погрози, переслідування, приниження теж можуть завдати постраждалому значної шкоди.

14:54 15.08.2019

Які підстави перегляду судових рішень за нововиявленими обставинами в цивільному процесі?

Перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами є окремою формою судового процесу, яка обумовлюється юридичною природою таких обставин. Відповідно до Цивільного процесуального кодексу України, рішення, постанова або ухвала суду, якими закінчено розгляд справи, що набрали законної сили, можуть бути переглянуті за нововиявленими або виключними обставинами.

14:53 15.08.2019

Майже 2400 шлюбів зареєстрували на Тернопільщині у першому півріччі 2019-го

2399 шлюбів зареєстрували відділи ДРАЦС Тернопільщини у першому півріччі 2019 року. Здебільшого, мешканки та мешканці області поєднують долі зі співвітчизниками, втім, інтернаціональні подружжя – теж не рідкість. Так, одружень громадян України з іноземцями – громадянами держав-членів СНД зафіксували 19. З громадянами інших держав – 70. Крім того, зареєстрували і 2 шлюби, де обоє наречених – іноземці.

16:19 14.08.2019