квітень-грудень 2019 року

ОЛЕКСАНДР БАНЧУК: УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТИ ПРО СУД ПРИСЯЖНИХ

Кабінет Міністрів України схвалив проєкти законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення участі громадян у здійсненні правосуддя» та «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо удосконалення порядку формування списку присяжних». Ці законопроєкти забезпечать реальне функціонування суду присяжних як інструменту народовладдя. Про це повідомив заступник Міністра юстиції Олександр Банчук.

ОЛЕКСАНДР БАНЧУК: УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО МЕДІАЦІЮ

Регулювання медіації як окремої сфери професійної діяльності на сьогодні потребує законодавчого регулювання. Зважаючи на це, Мін’юст розробив  проєкт Закону «Про медіацію», який впроваджує в Україні інститут медіації.  Про це повідомив заступник Міністра юстиції Олександр Банчук.

11:39 28.12.2019

ВАЛЕРІЯ КОЛОМІЄЦЬ: УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТ ЩОДО СПРОЩЕННЯ ДОСТУПУ ДО БВПД ДІТЕЙ ТА ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Кабінет Міністрів України схвалив розроблений Міністерством юстиції проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів щодо спрощення доступу до безоплатної правової допомоги дітей та осіб з інвалідністю та підвищення якості її надання». Про це повідомила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць.

11:39 28.12.2019

ДЕНИС МАЛЮСЬКА: УРЯД СХВАЛИВ ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ ПОТЕРПІЛИМ ВІД НАСИЛЬНИЦЬКИХ КРИМІНАЛЬНИХ ПРАВОПОРУШЕНЬ

Для того, щоб підвищити гарантії прав потерпілих від насильницьких кримінальних правопорушень та їх близьких родичів і членів сім’ї, Мін’юст розробив проєкт закону, який передбачає надання їм державної соціальної допомоги у вигляді відшкодування шкоди. Цей законопроєкт був схвалений Кабінетом Міністрів України та набуде чинності у 2021 році. Про це повідомив Міністр юстиції Денис Малюська.

11:38 28.12.2019

Порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності виконавців та посадових осіб органів державної виконавчої служби визначений статтею 74 Закону України «Про виконавче провадження».

10:02 12.12.2019

Від початку року в пологових області вручили 4334 свідоцтва про народження дітей

На Тернопільщині цьогоріч понад 89 % свідоцтв про народження дітей молодим батькам вручили безпосередньо у пологових. Загалом, від початку 2019-го в закладах охорони здоров’я області свій перший документ отримали 4334 малюки.

15:36 09.12.2019