Виконавчий комітет

Кохман Олег Андрійович – голова виконавчого комітету Великогаївської сільської ради. Народився 22 березня 1973 року в селі Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний. Голова Великогаївської сільської ради.
Скочеляс Ірина Олегівна - секретар виконавчого комітету Великогаївської сільської ради, секретар Великогаївської сільської ради, депутат округу №3 Великогаївської сільської ради (село Великі Гаї, вулиці: Медова, Миру, Галицька: 134-164а;163-225, Залізнична, Залізнична бічна, Н. Яремчука, С. Бандери, М. Грушевського). Народилася 17 січня 1976 року в селі Грабовець Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища.  Позапартійна.

Сампара Олег Іванович - староста Скоморохівського старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народився 27 вересня 1994 року у селі Прошова Тернопільського району, Тернопільської області. Освіта середня спеціальна. Позапартійний.

Дорош Микола Миронович - староста Грабовецького старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народився 11 грудня 1967 року в селі Баворів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
Брегін Назарій Васильович - староста Баворівського старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народився 02 вересня 1993 року в селищі Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Позапартійний.
Баньковська Наталія Петрівна - староста Дичківського старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народилася 04 січня 1975 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Саламандра Тетяна Любомирівна - староста Козівського старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народилася 7 листопада 1999 року в місті Тернопіль. Освіта вища. Позапартійна.
Присяжний Юрій Любомирович - староста Товстолузького старостинського округу Валикогаївської сільської ради. Народився 10 січня 1966 року в селі Товстолуг Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Позапартійний.
Кравчинюк Галина Іванівна - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Великогаївської сільської ради. Народилася 05 листопада 1978 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Костик Микола Степанович - директор ЗОШ І-ІІІ ст. с. Баворів Великогаївської сільської ради. Народився 11 серпня 1960 року. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
Кость Оксана Миколаївна - директор НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ с. Великі Гаї Великогаївської сільської ради. Народилася 16 грудня 1960 року в селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Заміжня. Член політичної партії  "Наша Україна".
Бойко Наталія Володимирівна
Висоцька Наталія Вікторівна - директор Центру надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради. Народилася 01 грудня 1976 року у м. Тернопіль Тернопільської області. Освіта вища. Заміжня. Безпартійна.
Глива Ігор Богданович
Гордій Василь Степанович