Виконавчий комітет

Кохман Олег Андрійович – голова виконавчого комітету Великогаївської сільської ради. Народився 22 березня 1973 року в селі Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний. Голова Великогаївської сільської ради.
Кравчинюк Галина Іванівна - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Великогаївської сільської ради. Народилася 05 листопада 1978 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Скочеляс Ірина Олегівна - секретар виконавчого комітету Великогаївської сільської ради, секретар Великогаївської сільської ради, депутат округу №3 Великогаївської сільської ради (село Великі Гаї, вулиці: Медова, Миру, Галицька: 134-164а;163-225, Залізнична, Залізнична бічна, Н. Яремчука, С. Бандери, М. Грушевського). Народилася 17 січня 1976 року в селі Грабовець Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища.  Позапартійна.

Сампара Олег Іванович - староста Скоморохівського старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народився 27 вересня 1994 року у селі Прошова Тернопільського району, Тернопільської області. Освіта середня спеціальна. Позапартійний.

Дорош Микола Миронович - староста Грабовецького старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народився 11 грудня 1967 року в селі Баворів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
Брегін Назарій Васильович - староста Баворівського старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народився 02 вересня 1993 року в селищі Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Позапартійний.
Баньковська Наталія Петрівна - староста Дичківського старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народилася 04 січня 1975 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Саламандра Тетяна Любомирівна - староста Козівського старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народилася 7 листопада 1999 року в місті Тернопіль. Освіта вища. Позапартійна.
Присяжний Юрій Любомирович - староста Товстолузького старостинського округу Великогаївської сільської ради. Народився 10 січня 1966 року в селі Товстолуг Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Позапартійний.
Костик Микола Степанович - директор "ЗОШ І-ІІІ ст. с. Баворів" Великогаївської сільської ради. Народився 11 серпня 1960 року. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
Кость Оксана Миколаївна - директор НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ с. Великі Гаї Великогаївської сільської ради. Народилася 16 грудня 1960 року в селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Заміжня. Член політичної партії  "Наша Україна".
Бойко Наталія Володимирівна - начальник фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Великогаївської сільської ради. Народилася 10 травня 1988 року у м. Тернопіль. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Висоцька Наталія Вікторівна - директор Центру надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради. Народилася 01 грудня 1976 року у м. Тернопіль Тернопільської області. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Глива Ігор Богданович - начальник відділу освіти Великогаївської сільської ради. Народився 7 липня 1970 року у м.Тернопіль. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
Гордій Василь Степанович - начальник відділу ЖКГ, транспорту та благоустрою Великогаївської сільської ради. Народився 24 травня 1980 року у с. Застав'є. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
Колісник Олег Ярославович - директор КП "Громада-сервіс" Великогаївської сільської ради.

Козяр Андрій Богданович - адміністратор парафії ЦЕРКВА РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ с. Кип'ячка. Народився 16 липня 1992 року. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.

Глуха Антоніна Богданівна - директор ЗСО "ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ с. Товстолуг". Народилася 20 червня 1984 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.