Тернопільський район, Тернопільська область

Виконавчий комітет

Кохман Олег Андрійович – голова виконавчого комітету Великогаївської сільської ради. Народився 22 березня 1973 року в селі Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний. Голова Великогаївської сільської ради.
Скочеляс Ірина Олегівна - секретар виконавчого комітету Великогаївської сільської ради, секретар Великогаївської сільської ради, депутат округу №9 Великогаївської сільської ради (село Великі Гаї, вулиці: Медова, Миру, Галицька: 134-164а;163-225, Шевченка бічна, Шептицького, о. Кашуби, Залізнична, Залізнична бічна, Н. Яремчука, С. Бандери, М. Грушевського). Народилася 17 січня 1976 року в селі Грабовець Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища.  Позапартійна.

Прус Ігор Степанович - староста сіл Скоморохи, Смолянка, Прошова, Теофілівка Великогаївської сільської ради. Народився 20 червня 1954 року в селищі міського типу Великі Бірки Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.

Дорош Микола Миронович - староста сіл Грабовець та Білоскірка Великогаївської сільської ради. Народився 11 грудня 1967 року в селі Баворів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
  Лехіцький Олесь Йосипович. Народився 03 травня 1957 року в селі Котів Бережанського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний. Працює головою правління Відкритого акціонерного товариства "Тернопільська фабрика художніх меблів".
Салабай Надія Ярославівна - староста сіл Баворів та Застав'є Великогаївської сільської ради. Народилася 08 грудня 1964 року в селі Баворів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Позапартійна.
Баньковська Наталія Петрівна - староста сіл Дичків та Красівка Великогаївської сільської ради. Народилася 04 січня 1975 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Дідик Тарас Андрійович - староста села Козівка Великогаївської сільської ради. Народився 03 липня 1995 року в селі Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Неодружений. Позапартійний.
Присяжний Юрій Любомирович - староста сіл Товстолуг і Застінка Валикогаївської сільської ради. Народився 10 січня 1966 року в селі Товстолуг Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Позапартійний.
Кравчинюк Галина Іванівна - начальник Відділу земельних відносин, містобудування, архітектури та комунальної власності Великогаївської сільської ради. Народилася 05 листопада 1978 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Чубатий Володимир Євгенович. Народився 01 жовтня 1965 року в селі Баворів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Працює інспектором відділу фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку Великогаївської сільської ради.
Костик Микола Степанович. Народився 11 серпня 1960 року. Освіта вища. Одружений. Позапартійний. Працює директором Баворівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.
Дишкант Мирослав Васильович. Народився 27 травня 1970 року в місті Тернопіль Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний. Працює начальником Відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради.
Кость Оксана Миколаївна. Народилася 16 грудня 1960 року в селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Заміжня. Член політичної партії  "Наша Україна". Працює директором Великогаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
Сачик Петро Львович. Народився 03 січня 1966 року. Освіта вища. Генеральний директор Публічного акціонерного товариства "Птахофабрика Тернопільська".
Сеник Борис Романович. Народився 31 жовтня 1970 року в селі Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. Освіта середня спеціальна. Одружений. Позапартійний. Працює завідуючим господарства Комунального дошкільного навчального закладу ясла-садка "Країна дитинства" села Великі Гаї.