Виконавчий комітет

Кохман Олег Андрійович – голова виконавчого комітету Великогаївської сільської ради. Народився 22 березня 1973 року в селі Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний. Голова Великогаївської сільської ради.
Скочеляс Ірина Олегівна - секретар виконавчого комітету Великогаївської сільської ради, секретар Великогаївської сільської ради, депутат округу №3 Великогаївської сільської ради (село Великі Гаї, вулиці: Медова, Миру, Галицька: 134-164а;163-225, Залізнична, Залізнична бічна, Н. Яремчука, С. Бандери, М. Грушевського). Народилася 17 січня 1976 року в селі Грабовець Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища.  Позапартійна.

Сампара Іван Петрович - староста сіл Скоморохи, Смолянка, Прошова, Теофілівка Великогаївської сільської ради. Народився 20 червня 1954 року в селищі міського типу Великі Бірки Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.

Дорош Микола Миронович - староста сіл Грабовець та Білоскірка Великогаївської сільської ради. Народився 11 грудня 1967 року в селі Баворів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
Брегін Назарій Васильович - староста сіл Баворів та Застав'є Великогаївської сільської ради. Народилася 02 вересня 1993 року в селищі Велика Березовиця Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Позапартійний.
Баньковська Наталія Петрівна - староста сіл Дичків та Красівка Великогаївської сільської ради. Народилася 04 січня 1975 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Дідик Тарас Андрійович - староста села Козівка Великогаївської сільської ради. Народився 03 липня 1995 року в селі Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Одружений. Позапартійний.
Присяжний Юрій Любомирович - староста сіл Товстолуг,  Застінка і Кип'ячка Валикогаївської сільської ради. Народився 10 січня 1966 року в селі Товстолуг Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Позапартійний.
Кравчинюк Галина Іванівна - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Великогаївської сільської ради. Народилася 05 листопада 1978 року. Освіта вища. Заміжня. Позапартійна.
Костик Микола Степанович. Народився 11 серпня 1960 року. Освіта вища. Одружений. Позапартійний. Працює директором Баворівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів.
Кость Оксана Миколаївна. Народилася 16 грудня 1960 року в селі Настасів Тернопільського району Тернопільської області. Освіта вища. Заміжня. Член політичної партії  "Наша Україна". Працює директором Великогаївської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів.
  Бойко Наталія Володимирівна
  Висоцька Наталія Вікторівна  Народилася 01 грудня 1976 року у м. Тернопіль Тернопільської області. Освіта вища. Заміжня. Безпартійна. Працює керівник Центру надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради.
  Глива Ігор Богданович
  Гордій Василь Степанович