На благо жителів Великогаївської громади

Дата: 06.07.2020 14:25

Фото без опису

Незважаючи на труднощі села Великогаївської громади розвиваються швидкими темпами. Завдяки спільним зусиллям Великогаївської об’єднаної територіальної громади та аграріїв вдалося закінчити важливі об’єкти інфраструктури сіл.

У селі Заставє місцевий аграрій Анатолій Бучинський продовжив започатковану громадою справу і за кошти добровільного внеску на соціальний розвиток населених пунктів, з розрахунку 100 гривень на 1 гектар орендованої землі, закінчив капітальний ремонт дороги у рідному селі. Керівник ПП «Агрофірма «Медобори»» Володимир Крупніцький  доклався до  встановлення бруківки навпроти офісу старости та школи І-ІІ ст. с. Скоморохи. У селі Грабовець місцевий фермер Василь Скочеляс облаштував дві зупинки громадського транспорту, а у с. Козівка керівник місцевого ФГ «Дідик 2012» Андрій Дідик  завершує  ремонт ФАПу та офісу старости.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман висловлює щиру подяку усім аграріям громади, які не тільки вдало збирають врожаї, але і активно долучаються до  благоустрою населених пунктів громади.