Управління соціального захисту населення інформує

Виплата пільг у грошовій формі

27 грудня 2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1123 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг", якою внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі" (зі змінами), в частині зняття часових обмежень щодо можливості подання пільговиком заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення щодо виплати йому пільги у грошовій готівковій формі.

09:58 16.01.2020

Субсидії готівкою

Вже у березні частина тих, хто отримує субсидії, розраховуватимуться за комунальні послуги готівкою. Рішення про це уряд ухвалив 6 лютого 2019 року постановою № 62, якою внесено зміни до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848. Дане Положення передбачає  два види надання  житлової субсидії, а саме зміни:

09:57 16.01.2020

Щодо надання психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей

Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації з метою організації надання психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей і підвищення ефективності використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи із психологічної реабілітації за бюджетною програмою КПКВК 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно – курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції» відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 (зі змінами) повідомляє:

09:56 16.01.2020

Про надання субсидії громадянам, у яких є пільги

Управління соціального захисту населення Тернопільської районної  державної адміністрації повідомляє,  що відповідно до п. 75 постанови Кабінету Міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” із змінами та доповненнями громадянам, яким здійснено нарахування пільг за місяць, у якому подано заяву на призначення житлової субсидії, субсидія призначається з місяця, що наступає за місяцем подання заяви на субсидії.

15:52 18.10.2019