Управління соціального захисту населення інформує

Відновлено прийом документів на отримання допомоги дітям ФОП

Повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову 25.11.2020 р. № 1171 “Деякі  питання виплати соціальної допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям“, якою відновлено прийом документів на отримання відповідної допомоги.

13:26 04.12.2020

Відновлено прийом документів на отримання "Пакунку малюка"

Повідомляємо, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову 25.11.2020 р. № 1180 “Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка“, якою відновлено прийом документів на отримання "пакунку малюка".

12:51 04.12.2020

Про завершення програми щодо виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям

Управління соціального захисту населення Тернопільської районної державної адміністрації повідомляє, що Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавіросом SARS – CoV-2».

15:04 06.08.2020

Про виплати державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям

Відповідно до п.2 постанови КМУ № 632 встановлено, що з 1 липня 2020 року призначення і виплата державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та допомоги на дітей одиноким матерям, у яких закінчився строк таких виплат у березні – червні 2020 року, здійснюється лише після подання нової заяви  з необхідними документами і декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначення усіх видів соціальної допомоги.

14:57 06.08.2020

Виплата пільг у грошовій формі

27 грудня 2019 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1123 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо питань надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг", якою внесено зміни до Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі" (зі змінами), в частині зняття часових обмежень щодо можливості подання пільговиком заяви структурному підрозділу з питань соціального захисту населення щодо виплати йому пільги у грошовій готівковій формі.

09:58 16.01.2020

Субсидії готівкою

Вже у березні частина тих, хто отримує субсидії, розраховуватимуться за комунальні послуги готівкою. Рішення про це уряд ухвалив 6 лютого 2019 року постановою № 62, якою внесено зміни до Положення про  порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848. Дане Положення передбачає  два види надання  житлової субсидії, а саме зміни:

09:57 16.01.2020

Щодо надання психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей

Управління соціального захисту населення Тернопільської райдержадміністрації з метою організації надання психологічної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їхніх сімей і підвищення ефективності використання коштів, передбачених у державному бюджеті на заходи із психологічної реабілітації за бюджетною програмою КПКВК 2505150 «Заходи із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно – курортним лікуванням із застосуванням сучасних технологій постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції» відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 497 (зі змінами) та постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 (зі змінами) повідомляє:

09:56 16.01.2020

Про надання субсидії громадянам, у яких є пільги

Управління соціального захисту населення Тернопільської районної  державної адміністрації повідомляє,  що відповідно до п. 75 постанови Кабінету Міністрів України № 848 від 21 жовтня 1995 року “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” із змінами та доповненнями громадянам, яким здійснено нарахування пільг за місяць, у якому подано заяву на призначення житлової субсидії, субсидія призначається з місяця, що наступає за місяцем подання заяви на субсидії.

15:52 18.10.2019