До уваги жителів села Великі Гаї

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами 27 березня 2020 року, у селі Великі Гаї з 10:00 до 14:00 год. по вулицях Миру і Медовій буде припинено подачу електричної енергії.

16:28 26.03.2020

До уваги жителів села Великі Гаї

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами 26 березня 2020 року, у селі Великі Гаї з 10:00 до 17:00 год. по вулицях Залізнична, Залізнична бічна, Шептицького, С. Бандери, Н. Яремчука, Грушевського буде припинено подачу електричної енергії.

19:36 25.03.2020

Результати конкурсу

Шановні мешканці села Великі Гаї, повідомляємо, що за результатами конкурсу на  надання послуг з  вивезення твердих побутових відходів на території села, проведеного Великогаївською сільською радою, переможцем визначено ДП «Екотерн Транс» (рішення виконавчого комітету №37 від 10.03.2020 року ).

16:59 11.03.2020