До уваги жителів села Великі Гаї

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами 19 травня 2020 року, у селі Великі Гаї з 10:00 до 17:00 год. по вулиці Шевченка буде припинено подачу електричної енергії.

15:52 18.05.2020

До відома оцінювачів

30 квітня 2020 року у приміщенні Великогаївської сільської ради відбулося засідання конкурсної комісії з  визначення на конкурентних засадах суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки: земельної ділянки площею 0,03 га, розташованої за адресою: вул. Шевченка, 20, с. Застав’є Тернопільського району Тернопільської області, земельної ділянки площею 2,000 га, розташованої за адресою: вул. Подільська,7, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області, земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої за адресою: вул. Підволочиське шосе, 3А, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області, земельної ділянки площею 0,08 га, розташованої за адресою: вул. Галицька, 38, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області.

14:27 04.05.2020

До уваги жителів села Кип'ячка

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами 24 квітня 2020 року, у селі Кип'ячка з 10:00 до 17:00 год. по вулицях Зарічна і Шевченка буде припинено подачу електричної енергії.

11:33 23.04.2020

До уваги жителів села Великі Гаї

Згідно з повідомленням Тернопільського сільського району електричних мереж у зв'язку з ремонтними роботами 24 квітня 2020 року, у селі Великі Гаї з 10:00 до 17:00 год. від КТП 239 по вулиці Тернопільська буде припинено подачу електричної енергії.

11:31 23.04.2020