Фото без опису
       23 вересня 2018 року у Великогаївській сільській раді ОТГ запрацював відділ «Центр надання адміністративних послуг».
      ЦНАП – це невід’ємна частина нашого життя. Це робота, яка відкриває перед нами можливість спілкуватися з різними людьми, відчувати себе потрібними, бути в курсі важливих подій і просто робити наше життя різноманітнішим і більш цікавим.
        Починали у 2018 році із переліку в 130 адміністративних послуг для 11 000 жителів 15 сіл Великогаївської територіальної громади і не тільки. Сьогодні до жовтня 2023 року він зріс до 337 послуг різного характеру. За 5 років роботи було надано понад 62 500 адміністративних послуг(земельні питання, реєстрація права власності на нерухоме майно, послуги соціального характеру, Архітектурно-будівельна діяльність, Державна реєстрація актів цивільного стану, дозвільні документи місцевого значення, видача довідок.)
        2019рік. ЦНАП Великогаївської сільської ради, одним із перших серед громад,   розпочав роботу з прийому документів для надання паспортних послуг, а саме: виготовлення паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон з біометричними даними. Станом на сьогодні паспорта отримали понад  5 800 громадян.. Для цього було придбано робочу станцію, кошти на яку у сумі 500 000,00 грн. виділено з  місцевого бюджету рішенням сесії Великогаївської сільської ради.
З 2020 року ЦНАП став членом програми U-LEAD. Завдяки цьому ми отримали інституційну та  матеріальну допомогу.  З метою створення сприятливих умов для надання адміністративних послуг та наближення їх до суб’єктів звернень у населених пунктах облаштовано меблями та технікою 6 віддалених робочих місць адміністраторів Центру надання адміністративних послуг по шести старостинських округах нашої громади.
        2020 рік. Рік комплексних послуг в ЦНАП. Розпочали надання  послуг «єМалятко», ІD-14, реєстрація місця проживання в реєстрі територіальної громади(РТГ).
       Також налаштували роботу шеринг Дія для можливості отримання копії цифрового документа без налаштування електронної взаємодії інформаційних систем.
           При ЦНАП працює консультативний пункт для бізнесу, в якому можна отримати консультацію щодо створення, ведення та розвитку підприємницької діяльності.
          Окрім того, ЦНАП співпрацює з спеціалістами Пенсійного фонду, які згідно графіку приїжджають до Великогаївської ОТГ та консультують жителів нашої громади.
         За 5 років отримано дохід в місцевий бюджет від надання адміністративних послуг який склав більше 4 000 000,00 гривень.
          В ЦНАПі створено всі комфортні умови для отримання адміністративних послуг, встановлено електронна система керування чергою, спеціалізоване програмне забезпечення, Wi-Fi мережа Інтернет, встановлено платіжний термінал для оплати тих чи інших послуг.
        Не менш важливим було створити комфорт для наших відвідувачів. Першочергово були створені умови для громадян з особливими потребами, встановлено пандуси зовнішні і внутрішні, облаштовано дитячий куточок та пеленальний столик для батьків з дітьми.

Надання якісних адміністративних послуг мешканцям є одним з пріоритетних завдань керівництва Великогаївської сільської ради, яка завдяки реформі децентралізації отримала не тільки нові можливості, але і більшу відповідальність за майбутнє громади.
          Дорогі наші відвідувачі, шановні мешканці Великогаївської територіальної громади гості, дякуємо, що користуєтеся нашими сервісами!
        Представники суб’єктів надавання адміністративних послуг, колеги, дякуємо за плідну співпрацю!
      Ми і надалі будемо працювати для вас!
      Віримо в нашу швидку перемогу! Бережіть себе та один одного!