До уваги власників земельних ділянок!

Інформуємо, що Держгеокадастром проводяться заходи із наповнення актуальними відомостями Державного земельного кадастру, у тому числі щодо земельних ділянок, право власності на які посвідчено до 2004 року. У зв’язку із чим привертаємо увагу власників земельних ділянок, право власності на які виникло до 2004 року та посвідчено Державними актами на право власності на землю старого взірця (без кадастрового номера земельної ділянки) про необхідність виготовлення документації із землеустрою з метою внесення відомостей про земельну ділянку до Державного земельного кадастру.

08:44 26.11.2019

Вітаємо переможців

Протягом серпня-листопада 2019 року Великогаївська сільська рада надала можливість кожному мешканцю громади взяти участь у розподілі частини коштів місцевого бюджету.

12:34 21.11.2019

Кубок України з пауерліфтингу

У Києві 12-13 жовтня відбулися змагання на Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів під егідою федерації UPC. У цих змаганнях взяли участь жителі села Товстолуг Кобилянський Андрій, який зайняв І місце серед вікової групи Т 16-17 вагової категорії 82,5 кг у жимі штанги лежачи та Томків Ігор, який зайняв V місце серед 10-ти учасників у віковій групі Т 23+ вагової категорії  82,5 кг у жимі штанги лежачи. Тренер спортсменів Назарко Володимир.

14:25 14.11.2019

За двома зайцями побіжиш, жодного не спіймаєш!

В Народному  Домі селі Великі Гаї Великогаївської об’єднаної  територіальної громади  10 листопада 2019 року відбулася прем’єра вистави «За двома зайцями» за мотивами комедійної п’єси українського драматурга Михайла Старицького, у виконанні аматорів громади.

14:22 14.11.2019