Ідентифікаційний код для 14-річних можна оформити разом з ID-карткою у ЦНАПі Великогаївської ради

Дата: 31.07.2020 12:02

ID-14 — це комплексна послуга, яка дозволяє підліткам від 14 до 18 років отримати паспорт та номер картки платника податків одночасно.

Центр надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради, надає послугу з оформлення паспорта громадянина України при досягненні особою 14-річного віку з одночасним присвоєнням їй реєстраційного номера облікової картки платника податків. Послуга ID-14 надається абсолютно безкоштовно при оформленні першого паспорта.

1.   Тож де і як отримати послугу ID-14?

Необхідно звернутися до ЦНАП Великогаївської сільської ради, оформлення документів займає 15 хв, а за 20 днів ви отримаєте документ на 4 роки. Номер платника податків не змінюється. Послуга надається БЕЗКОШТОВНО.

1. Які документи потрібно мати з собою?
  • свідоцтво про народження
  • довідку про реєстрацію місця проживання
  • документи, що посвідчують особу одного з батьків.

Нагадаємо, що відповідно до законопроєкту №2524 номер картки платника податків (РНОКПП) на ID-картці має таку ж юридичну силу, як і паперова довідка.

ID-картка – це зручно, безпечно, сучасно та просто.