Вісім очок здобули наші команди у різних турнірах

Дата: 27.07.2020 15:18

26 липня 2020 року відбулися чергові матчі з футболу у Вищій лізі Чемпіонату Тернопільської області та чемпіонаті Тернопільського району. З перемінним успіхом зіграли команди, які представляють Великогаївську громаду. Хоч наші колективи і не програли та все ж вболівальники чекали більшого, особливо від обласного представника ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ.

Лідер обласного чемпіонату останніх років «Агрон» на власному полі у с. Великі Гаї задовільнився  нічиєю із гостями з м. Заліщики. На даний час «Дністер» є лідером чемпіонату, та на власному газоні випускати перемогу, це рівносильно поразці, тим більше без змістовної гри. Тому в недільному поєдинку закономірна нічия 1 – 1.

У чемпіонаті Тернопільського району (вища ліга) нарешті перші очки здобув ФК «Товстолуг» зігравши внічию 4 - 4 із «Вікторією» з смт. Великі Бірки. Прикро що наша команда по ходу зустрічі виграючи з перевагою у два м’ячі та ще й маючи на гравця більше не змогла втримати перевагу, але сподіваємося що цей результат придасть наснаги гравцям і вони в наступному поєдинку одержать довгоочікувану перемогу.

Продовжує лідирувати ФК «Великі Гаї» у чемпіонаті Тернопільського району серед команд  1 ліги, які здолали на рідному стадіоні ФК «Гаї Шевченківські» з рахунком 6 – 4! та закріпилися на першій сходинці турнірної таблиці.

Представники другої ліги ФК «Козівка» та ФК «Баворів» також підтримали очковим доробком колективи Великогаївської громади. І на двох здобули 4 очки:  ФК «Козівка» святкувала перемогу 4 – 0 над суперником із Байковецької громади ФК «Лозова», а ФК «Баворів» розійшовся миром 3 – 3 із командою ФК «Настасів».

Дякуємо гравцям команд Великогаївської громади за непогані результати та  бажаємо в наступних іграх лише перемог.