Гастролі до міста Лева

28 серпня 2019 року народний аматорський хор «Великі Гаї» прийняв участь у ІІI Транскордонному фольклорному фестивалі «ORNAMENTY-FEST» за ініціативи ГО «Центр розвитку української культури та самоорганізації». Головна мета даного фестивалю:

11:28 30.08.2019

Перші слухачі «Media Club» отримали випускні сертифікати

Підійшов до завершення  «Media Club», що протягом трьох тижнів, проходив  на базі ЗЗСО І-ІІІст.- ЗДО с. Товстолуг. Учасники, «школи журналістики», отримали за цей час безліч безцінних порад від майстрів своєї справи, досвідчених тренерів  у сфері журналістики, мали змогу відвідати прямі ефіри на радіо та телебаченні, прийняти участь у майстер-класах, навчилися монтувати елементарні відеоролики, брати інтерв’ю та багато іншого.

10:32 30.08.2019

В с. Козівка відновили і освятили дві могили повстанців УПА

До Дня Незалежності України в с. Козівка 25 серпня 2019 року відбулася символічна подія. Завдяки зусиллям  небайдужих жителів села відновили та освятили дві могили борців за волю України, повстанців УПА, які загинули під час боїв поблизу с. Козівка.

14:26 27.08.2019

Вітання з Днем Незалежності України

Вже 28-й рік ми відзначаємо День Незалежності України! З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян. І це закономірно: великі події осягаються на відстані, з плином часу.

09:52 24.08.2019

Перевезення пасажирів у Великих Гаях

Великогаївська сільська рада повідомляє жителів села Великі Гаї, що 19 липня 2019 року Тернопільською районною державною адміністрацією  було укладено договори  з перевізниками ПП «Терновояж» і ФОП Українцем Тарасом Петровичем, які забезпечують перевезення пасажирів наступними транспортними засобами БАЗ А 079.14 з номерним знаком ВО 1433 ВЕ і Богдан з номерним знаком ВО 0310 ВА відповідно.

17:16 22.08.2019