П’ята річниця історичних рішень про створення Великогаївської ОТГ

Дата: 21.07.2020 15:06

Фото без опису

Сьогодні 21 липня, рівно п’ять років тому – 2015  року на позачергових сесіях депутатами Баворівської, Грабовецької, Дичківської, Козівської, Скоморохівської,  Товстолузької та Великогаївської сільських рад у відповідь на звернення Великогаївського сільського голови Олега Кохмана, відповідно до  Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»  прийняті рішення про добровільне створення об’єднаної територіальної громади з центром у селі Великі Гаї.

П’ять років, невеликий проміжок часу, проте жителі громади побачили, що обєднання  дало поштовх до позитивних змін у населених пунктах. Завдяки спільним зусиллям нам вдалося подолати найважчі труднощі і дійти до тих результатів, які маємо сьогодні – відремонтовані  дороги, реконструйовані амбулаторії, школи, дитячі садочки, приведене до ладу вуличне освітлення і т.д. На шляху соціально-економічного, культурного розвитку ми, пліч-о-пліч, здійснили багато проектів на благо громади, але це лише початок.

Від усього серця вітаю Вас усіх з п’ятою річницею історичних рішень про створення Великогаївської громади та бажаю міцного здоровя, бадьорості духу, невичерпного оптимізму, натхнення, сили і терпіння у звершенні майбутніх планів і завдань.

голова Великогаївської

об’єднаної територіальної громади                                       Олег Кохман