ТПВ

Конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з території села Кип’ячка

Великогаївська сільська рада Тернопільського району на підставі рішення виконавчого комітету Великогаївської сільської ради №117 від 12 вересня 2022 року оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з поводженням з побутовими відходами на території села Кип’ячка Тернопільського району. Конкурс відбудеться: 12 жовтня 2022 року о 10:00 год. за адресою: село Великі Гаї, вул. Галицька, 47. Контактна особа (особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів) - ГОРДІЙ Василь Степанович. Конкурсну документацію можна подати, особисто або поштою. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини, а також всі інші документи згідно постанови КМУ №1173 від 16.11.2011 р. "Питання надання послуг з вивезення аобутових відходів". Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 11 жовтня 2022 року до 17:00 год.

14:15 12.09.2022

Великогаївська сільська рада Тернопільського району на підставі рішення виконавчого комітету Великогаївської сільської ради №127 від 30 серпня 2021 року оголошує конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів з території села Кип’ячка Тернопільського району. Конкурс відбудеться: 04 жовтня 2021 року о 10:00 год. за адресою: село Великі Гаї, вул. Галицька, 47. Контактна особа (особа, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів) - ГОРДІЙ Василь Степанович. Конкурсну документацію можна подати, особисто або поштою. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: наявність матеріально-технічної бази; вартість надання послуг; досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; наявність ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 03 жовтня 2021 року до 17:00 год.

09:50 03.09.2021