Чемпіонат Тернопільського району з футболу

Дата: 06.07.2020 10:58
Кількість переглядів: 2094

Цієї неділі відбулися чергові тури чемпіонату Тернопільського району з футболу в яких приймали участь три представники Великогаївської громади - це футболісти сіл Товстолуг, Великі Гаї та Козівки.

ФК «Товстолуг» виступає у вищій лізі чемпіонату Тернопільського району і проводив гру на виїзді з одним із претендентів на перемогу всього турніру ФК «Протича». Нашим гравцям на превеликий жаль не вдалося дати гідного опору  суперникові і вони поступилися з рахунком 6 – 1.

Більш вдало виступили гравці ФК «Великі Гаї», які на власному газоні приймали ФК «Озерна», в рамках чемпіонату району у першій лізі.  Багатий на гольові моменти матч, в якому великогаївським футболістам бракувало майстерності у вирішальній фазі атаки так і  закінчився нічиєю 0 – 0.

На завершення футбольного дня залишилася історична подія -  повернення великого футболу у село Козівка, вперше з 1994 року, де місцеві хлопці приймали на власному газоні ФК «Забойки» у рамках чемпіонату Тернопільського району другої ліги.  Молоді гравці продемонстрували досить змістовний футбол і були близькими до перемоги, та помилка у захисті на початку  другого тайму перекреслила надії господарів на перемогу. Заслужена нічия 1 - 1.   Варто зазначити, що жителі села Козівка дуже скучили за футболом, адже на стадіоні зібралася добра половина села задля того, аби повболівати за своїх гравців.

Бажаємо усім командам Великогаївської громади в майбутньому здобувати лише перемоги.