Дата: від до Скинути

Матч за Суперкубок Тернопільського району ім. Івана Білоуса  відбувся на стадіоні с. Великі Гаї

Матч за Суперкубок Тернопільського району ім. Івана Білоуса відбувся на стадіоні с. Великі Гаї

10 листопада 2019 року на стадіоні с. Великі Гаї відбувся матч за суперкубок тернопільського району з футболу ім. Івана Богдановича Білоуса, в якому зустрілися ФК «Плотича» с. Плотича -  чемпіон Тернопільського району 2019 року та ФК «Говерла» с. Дубівці – володар кубку Тернопільського району ім. І. Вишневського 2019р.

12:11 11.11.2019

День працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

11:22 09.11.2019

Проведення тренінгу в ТОДА на тему: ,,Функції та завдання консультативних пунктів”

7 листопада в Тернопільській обласній державній адміністрації, за участі керівництва Департаменту економічного розвитку і торгівлі Тернопільської ОДА , Лілія Тепер – консультант по бізнесу Великогаївської ОТГ взяла участь у проведені практичного  тренінгу на тему: ,,Функції та завдання консультативних пунктів” для працівників консультативних пунктів для бізнесу в ОТГ області.

14:12 08.11.2019

Вшанували пам'ять Осипа Павлишина

5 листопада 2019 року за ініціативи Михайла Миколенка організовано разом із старостою сіл Товстолуг та Застінка Юрієм Присяжним та начальником відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради ОТГ Степаном Гулею поїздку учнів 10 та 11 класів ЗЗСО І-ІІІ ст. – ЗДО с. Товстолуг із вчителями Марією Пелехатою та Ольгою Тичинською до могили Осипа-Лева Павлишина, який похований на алеї Січових Стрільців на Микулинецькому кладовищі в місті Тернопіль.

11:52 06.11.2019

З днем народження!

Весь колектив Великогаївської сільської ради вітає з днем народження чудову, оптимістичну, життєрадісну жінку і розумного керівника, заступника сільського голови, Галину Іванівну Кравчинюк. Від усієї душі бажаємо Вам море тепла і світла,безмежного здоров'я та незвичайної сили духу,  безпрецедентного успіху у всіх починаннях, мільйони нових ідей і проектів, у реалізації яких ми Вам із задоволенням допоможемо, вірних друзів та надійних партнерів, і, на закуску, вічної любові!

13:04 05.11.2019

Громадський бюджет 2020

У зв'язку з технічним збоєм на платформі Громадський бюджет голосування за проекти призупинено. Після виправлення несправностей голосування за проекти буде продовжено на період, протягом якого система не працювала.

15:03 30.10.2019