2021 рік

Із 1 квітня допомогу на поховання органи Пенсійного фонду України виплачують лише на банківський рахунок

Відповідно до Порядку виплат пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 серпня 1999 року № 1596  визначено механізм виплати, зокрема, допомоги на поховання і сум пенсій, грошової допомоги, недоотриманих у зв’язку із смертю одержувача, шляхом зарахування на поточні рахунки осіб, які мають право на отримання таких виплат, в уповноважених банках.

15:23 05.04.2021

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування

Добровільна участь в системі загальнообов’язкового державного  пенсійного страхування надає  можливість забезпечити страховий стаж і створити умови для збільшення розміру майбутньої пенсії громадян.

15:19 30.03.2021

Довідки з QR-кодом – це зручно та швидко!

Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області повідомляє, що у Пенсійному фонді України діє сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом.

14:57 25.03.2021

Прямі телефонні лінії в дії

Спеціалісти Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели чергові прямі телефонні лінії з жителями Бережанського, Зборівського, Монастириського районів і міста Тернополя. Такі заходи дають можливістю громадянам дізнатися актуальну інформацію про останні зміни в пенсійному законодавстві не відвідуючи сервісних центрів Фонду особисто.

10:28 10.03.2021

Індексація пенсій з 01 березня 2021 року

Відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.02.2021 № 127 Головним управлінням з 1 березня цього року проведено перерахунки пенсій, із застосуванням коефіцієнта збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,11.

10:23 10.03.2021

Детінізація трудових відносин та заробітної плати

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення. “Тіньова“ зайнятість послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів.

17:00 04.03.2021

Відбудеться пряма телефонна лінія

В четвер, 11 лютого 2021 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Борщівського, Чортківського, Збаразького та Бучацького районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

10:36 10.02.2021

Із вітаннями 100-річним ювіляркам!

У перший тиждень лютого 100-річні ювілеї відзначають Михайлина Бомковська - жителька міста Тернополя та Галина Процишин - жителька Борщівського району. Загалом, на Тернопільщині, сьогодні проживає 28  громадян, яким уже виповнилося 100 і більше років.

12:34 08.02.2021

Про пенсійне забезпечення – під час прямих телефонних ліній

Спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя.

15:03 05.02.2021