Результати роботи консультативного пункту для бізнесу Великогаївської сільської ради ОТГ у рейтингу громад Тернопільської області

Дата: 20.07.2020 15:46

У п’ятницю 17 липня заступник департаменту економічного розвитку і торгівлі - Казмірчук Олег Вікторович  спільно з представниками підтримки  підприємництва Тернопільської області провів онлайн нараду щодо результатів роботи консультативних пунктів об’єднаних територіальних громад, у тому числі інформаційного пункту для бізнесу Великогаївської ОТГ.

За перше півріччя 2020 року, відповідно до розробленої методики оцінювання інфраструктури підтримки підприємництва, консультативний пункт для бізнесу Великогаївської ОТГ займає високі рейтинги у залученні суб’єктів господарювання до програм підтримки підприємництва та наданих консультацій для суб’єктів господарювання.

Нагадуємо, що необхідну інформацію щодо створення, ведення та розвитку підприємницької діяльності ви зможете отримати в Консультативному пункті для бізнесу Великогаївської ОТГ у Центрі надання адміністративних послуг Великогаївської сільської ради. А також звернувшись за номером 49-03-72, е-mail: business.vg@ukr.net