Голова громади

Кохман Олег Андрійович

Робіть те, що робите, добре і чесно, тоді будете успішними. Україна потребує багатих і чесних людей

Блаженніший Любомир Гузар

•   Правду казав хтось із мудрих, що у час змін жити найважче.  Але ж і цікавіше!  Життя вирує, ми прийняли виклики часу, об’єдналися у Великогаївську територіальну громаду – і взялися до роботи!!!  Є багато проблем, які потрібно вирішувати. Сьогоднішня дітвора і молодь є основою нашої надії на справді краще майбутнє.

•   Що найважливіше? У нас прекрасна земля, чудовий край. У нас чесні і працьовиті люди, які є справжніми патріотами і дбають про добро і благо громади, цілого народу.  В центрі  уваги людина з її мудрістю у розвитку на добробут. Ми опираємося на перспективних фахівців, на молодь і досвідчених людей.

Хочемо розвивати громаду, робити корисні справи для кожного, щоб люди відчули реальні зміни підвищення рівня життя. Прийнято програми, якими ми захистили усі верстви населення, що проживають у об'єднаній громаді, зокрема інвалідів, багатодітних, учасників бойових дій, чорнобильців, одиноких та ін.

•   Розвиток інфраструктури громади є дуже актуальним. Йде мова про транспорт, зв’язок, освіту, медицину, рекреаційну систему, соціальне забезпечення, культуру, екологію, прискорений доступ до інформаційних ресурсів як одні з найбільш важливих систем для нормального розвитку.  Пріоритетними вважаємо прогрес і модернізацію освіти та медицини.

•   Майбутнє починається сьогодні. Розвиваємося та шукаємо інвесторів. Запрошуємо до співпраці. Багато проектів стають успішними, коли люди об’єднуються. Лише спільними силами будемо будувати наше майбутнє і жити у щасливій і багатій громаді.