2020 рік

Стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 жовтня 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом вересня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 59 осіб з числа проживаючих в Тернопільському. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - вересня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1451 особа.

09:06 13.10.2020

Про стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 вересня 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом серпня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 44 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - серпня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1392 осіб.

17:06 16.09.2020

Стан ринку праці у Тернопільському районі станом на 01 серпня 2020 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом липня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 73 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - липня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1348 осіб.

15:13 13.08.2020

Тернопіль: у полі зору центру зайнятості– протидія торгівлі людьми

30 липня - Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми. Серед актуальних проблем у сфері зайнятості - трудове рабство, нелегальна трудова міграція, «тіньові» трудові відносини, через які найманий персонал не тільки позбавлений прав, передбачених законодавством України, але й належного соціального захисту.

09:17 03.08.2020

Стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 липня 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом червня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 105 осіб з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - червня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1275 осіб.

14:06 08.07.2020

Стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 червня 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом травня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 132 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - травня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1170 осіб.

10:30 16.06.2020

В онлайн засіданні клубу “Час ”Z” взяли участь освітяни Тернополя

Психологи та класні керівники загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя взяли участь в онлайн засіданні клубу “Час ”Z”, що діє у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості, на тему: ”Профорієнтація для школярів, як складова вдалого вибору майбутньої професії”.

10:29 16.06.2020

Завдяки виплатам з часткового безробіття у м. Тернополі та Тернопільському районі буде збережено робочі місця для 679 працівників

Роботодавцям м.Тернополя та Тернопільського району служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю. Її можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

16:27 20.05.2020