2020 рік

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

16:12 18.03.2020

Кількість вакантних посад та вільних робочих місць у Тернопільському районі (станом на 01 березня 2020 року)

Станом на 01 березня 2020 року від 34 підприємств, установ та організацій, які фактично здійснюють діяльність на території Тернопільського району наявна інформація про 87 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 21 вакансія, на посади за робітничими професіями – 65 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 1 вакансія. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 7 вакансій.

16:14 16.03.2020

Кількість безробітних громадян у Тернопільському районі та їх працевлаштування (станом на 01 березня 2020 року)

Протягом лютого 2020 року у Тернопільський міськрайонний центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 162 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - лютого 2019 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 748 осіб.

16:14 16.03.2020

У Великих Гаях роботодавці конструктивно поговорили із представниками служби зайнятості

У Великогаївській сільській раді відбувся семінар для десятка роботодавців, які здійснюють діяльність на території громади. Захід провели фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості на тему: «Державна служба зайнятості – надійний партнер роботодавців».

10:38 16.03.2020