2020 рік

Завдяки виплатам з часткового безробіття у м. Тернополі та Тернопільському районі буде збережено робочі місця для 679 працівників

Роботодавцям м.Тернополя та Тернопільського району служба зайнятості виплачує допомогу по частковому безробіттю. Її можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували єдиний внесок за найманих працівників упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості.

16:27 20.05.2020

Клієнти служби зайнятості продовжують отримувати якісні онлайн-послуги

Через комунікаційний сервіс ZOOM для безробітних тернополян відбувся черговий інформаційний онлайн-вебінар на тему: «Сучасні джерела пошуку роботи», який провела фахівець з профорієнтації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Людмила Коваль.

11:37 12.05.2020

До уваги шукачів роботи!

Служба зайнятості продовжує  надавати послуги дистанційно. Зокрема у травні 2020 року відбудеться низка інформаційних онлайн-вебінарів на різноманітну тематику.

10:42 05.05.2020

Профорієнтаційні послуги тепер надаються онлайн

Умови карантину вимагають нових підходів до роботи служби зайнятості. Оскільки, всі профорієнтаційні послуги для безробітних та шукачів роботи переведенні у онлайн- режим, впроваджуються нові форми дистанційної роботи.

10:48 30.04.2020

МИ працюємо для ВАС!

На період встановлення карантину на території України, обслуговування незайнятих громадян та надання соціальних послуг в службі зайнятості здійснюється дистанційно. І тут основна роль відводиться роботі кар’єрних радників, адже вони здійснюють комунікацію як із вже зареєстрованим безробітним, так і з тими особами, які бажають зареєструватись у центрі зайнятості в пошуках роботи.

10:10 29.04.2020

У період карантину роботодавцям Тернополя потрібні медичної сестри, продавці та працівники поштового зв'язку

Протягом січня-березня 2020 року Тернопільський міськрайонний центр зайнятості отримав від 837 суб’єктів підприємницької діяльності інформацію про наявність 3313 вільних робочих місця та вакантних посад. Станом на 01 квітня 2020 року від 247 суб’єктів підприємницької діяльності наявна інформація про 595 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 226 вакансії, на посади за робітничими професіями – 331 вакансія, на посади, які не потребують кваліфікації – 37 вакансій. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 41 вакансія. Крім того значна кількість роботодавців призупинила укомплектовувати вакансії під час карантину. Відтак, відбувається зміна структури вакансій, зокрема найбільшу потребу роботодавці за період карантину мають у молодших медичних сестрах, медичних сестрах, продавцях продовольчих товарів, операторах поштового зв'язку, листоношах.

10:09 29.04.2020

Шановні клієнти державної служби зайнятості!

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту вашого здоров’я, державна служба зайнятості як система державних установ продовжує працювати в штатному режимі.

16:12 18.03.2020

Кількість вакантних посад та вільних робочих місць у Тернопільському районі (станом на 01 березня 2020 року)

Станом на 01 березня 2020 року від 34 підприємств, установ та організацій, які фактично здійснюють діяльність на території Тернопільського району наявна інформація про 87 вільних робочих місць та вакантних посад, у тому числі на посади службовців – 21 вакансія, на посади за робітничими професіями – 65 вакансій, на посади, які не потребують кваліфікації – 1 вакансія. Для працевлаштування осіб з інвалідністю наявні 7 вакансій.

16:14 16.03.2020

Кількість безробітних громадян у Тернопільському районі та їх працевлаштування (станом на 01 березня 2020 року)

Протягом лютого 2020 року у Тернопільський міськрайонний центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 162 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - лютого 2019 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 748 осіб.

16:14 16.03.2020

У Великих Гаях роботодавці конструктивно поговорили із представниками служби зайнятості

У Великогаївській сільській раді відбувся семінар для десятка роботодавців, які здійснюють діяльність на території громади. Захід провели фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості на тему: «Державна служба зайнятості – надійний партнер роботодавців».

10:38 16.03.2020