2020 рік

На порозі вибору

Тема вибору майбутнього фаху залишається актуальною, особливо для старшокласників. Так, в рамках засідання клубу “Час ”Z” відбувся вебінар у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості з дев’ятикласниками ТНВК "Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука".

16:07 23.12.2020

Віхи історії. Тернопільський міськрайонний центр зайнятості

В умовах переходу до ринкових відносин Рада Міністрів УРСР прийняла постанову від 21 грудня 1990 року № 381 “Про створення державної служби зайнятості в Українській РСР”. 1 березня 1991 прийнято закон України «Про зайнятість населення», а 1 січня 2001 року набрав чинності Закон України «Про загальнообов’язкове державне соціального страхування на випадок безробіття».

16:28 21.12.2020

До 21 грудня роботодавці можуть отримати одноразову матеріальну допомогу для виплати працівникам в період здійснення обмежувальних заходів

Уряд підтримав ініціативу Президента України про виплату  одноразової матеріальної допомоги роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин.

08:58 17.12.2020

У Тернополі – презентація вакансій онлайн

Фахівці сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості організували онлайн-презентацію вакансій ФОП Олександра Кіндрата. Роботодавець презентував вакансії офіс-адміністратора та менеджера. Він розповів про особливості роботи, умови праці та її оплати, соціальні гарантії працівникам.

16:04 10.12.2020

Стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 листопада 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом жовтня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 53 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - жовтня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1504 особи).

14:02 06.11.2020

В якому віці вже пізно?

Саме про дискримінацію по віку і йшла мова на черговому засіданні жіночого клубу "Гармонія", що відбулось у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості в режимі онлайн. Тема заходу: “Ейджизм у сучасному світі”.

10:55 23.10.2020

Шлях до успішного працевлаштування - через онлайн навчання!

Під час карантину більшість групових заходів для клієнтів служби зайнятості проходять в онлайн-форматі. Тому чергове засідання Клубу «Час Z» для безробітної молоді, що діє при Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулось через платформу «ZOOM». Тема зустрічі - «Шлях до успішного працевлаштування - через онлайн-навчання».

10:54 23.10.2020

Стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 жовтня 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом вересня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 59 осіб з числа проживаючих в Тернопільському. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - вересня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1451 особа.

09:06 13.10.2020

Про стан ринку праці у Тернопільському районі (станом на 01 вересня 2020 року)

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом серпня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 44 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - серпня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1392 осіб.

17:06 16.09.2020

Стан ринку праці у Тернопільському районі станом на 01 серпня 2020 року

Незайняті та безробітні громадяни. Протягом липня 2020 року у Тернопільський  міськрайонний  центр зайнятості в пошуках роботи звернулися 73 особи з числа проживаючих в Тернопільському районі. Чисельність незайнятого населення, що перебували на обліку протягом січня - липня 2020 року з урахуванням зареєстрованих на початок року склала 1348 осіб.

15:13 13.08.2020