березень 2019

Що таке виконавче провадження?

Вітаю, пане Міністре! Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.

14:18 21.03.2019

«Пакунок малюка»

Шановний Павло, щотижня залюбки читаю Ваші консультації з конкретними порадами і вирішила сама звернутись із запитанням.  Через 2 місяця я готуюсь стати мамою. Про послугу реєстрації народження у пологовому будинку вже знаю. Знайомі розповіли, що додатково можна отримати «пакунок малюка».  Можете більш детально про нього розповісти?

12:54 21.03.2019

ТИМЧАСОВА ЗМІНА МІСЦЯ ГОЛОСУВАННЯ

З метою проведення чесних виборів Міністерство юстиції України у партнерстві з Центральною виборчою комісією в рамках проекту «Я маю право!» реалізовує правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу!» (далі – Кампанія) метою якої є – інформування населення про порядок проведення виборів Президента України, підвищення рівня правової обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту; виборчих процедур.

12:29 21.03.2019