Великогаївська громада
Тернопільська область, Тернопільський район

кінець березня

Пенсіонери Тернопільщини отримують консультації у телефонному режимі

З метою вдосконалення роботи в сфері масової комунікації в Тернопільському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Тернопільської області 29 березня 2018 року  начальник об’єднаного управління Тетяна Глух та 30 березня перший заступник начальника Ніна Банзерук провели чергові “прямі телефонні гарячі лінії”.

Фото без опису

Громадян що телефонували, переважно цікавили питання автоматичного перерахунку пенсій працюючим пенсіонерам, скасування оподаткування пенсій, вихід на пенсію за вислугою років для артистів, сплати єдиного внеску після збільшення заробітної плати з 01 січня 2018 року, та зарахування стажу підприємцям.

Фото без опису

Під час спілкування спеціалісти Фонду закликала дбати про свій страховий стаж та пам'ятати, що тільки легальна заробітна плата гарантує соціальний захист і пенсійне забезпечення в майбутньому.

 

Колектив Тернопільського вищого професійного училища запросили стати користувачами Веб-порталу Пенсійного фонду

Фахівці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області зустрілись із колективом Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму.

Заступник начальника об’єднаного управління Віктор Шаховал та заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій №1 в місті Тернополі Світлана Руцька надали грунтовні роз'яснення та відповіді на запитання щодо основ пенсійного законодавства.

Фото без опису

Віталій Вікторович акцентував увагу присутніх на тому, що повний місяць страхового стажу при призначенні пенсії зараховується лише за умови нарахування заробітної плати в розмірі не меншому за мінімальний та сплати єдиного соціального внеску за цей період.

Фахівець Фонду розповів про можливість за допомогою Веб-порталу самостійно контролювати дані, які впливають на соціальне забезпечення в майбутньому. Кожна застрахована особа може дистанційно користуватися послугами Фонду, які раніше потребували особистого звернення.

Фото без опису

Присутнім організатори заходу розповіли, що дистанційні послуги надаються кожній особі індивідуально, з дотриманням вимог закону про захист персональних даних. Без реєстрації на Веб-порталі можна отримати багато корисної інформації з питань пенсійного забезпечення, роздрукувати бланки документів та ознайомитися з інструкціями щодо їх заповнення. Детальну персональну інформацію можна отримати вже після реєстрації, а сама процедура реєстрації максимально спрощена.

Наприкінці зустрічі фахівці об’єднаного управління роздали інформаційні листівки щодо Веб-порталу, та пояснили процедуру реєстрації.

Марта Ковалець

Головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області

 

Флешмоб щодо легальної зайнятості

“Стався до майбутнього відповідально – працюй від сьогодні легально” під таким гаслом відбувся флешмоб на підтримку легальної зайнятості, який провели працівники Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області. Пенсійники намагались звернути увагу громадян на проблеми нелегальної зайнятості та її негативні наслідки.

Під час спілкування вони обговорили питання зайнятості населення, виплати підприємствами та суб'єктами підприємницької діяльності заробітної плати нижчої від рівня законодавчо встановленого мінімуму, а також переваг офіційного працевлаштування.

Фото без опису

Жителі Тернопільщини мали змогу поставити фахівцям пенсійної служби питання щодо переваг офіційного працевлаштування. Пенсійники натомість інформували, що можливість контролювати повноту сплати внесків роботодавцем у громадян є, зареєструвавшись на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Марта Ковалець

головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області

 

День відкритих дверей у відділі обслуговування громадян міста Тернополя

Тернопільське об’єднане управління Пенсійного фонду України Тернопільської області щоденно приймає більше сотні громадян, які звертаються до установи з актуальних для них питань. Але для більш детального ознайомлення з роботою об’єднаного управління запроваджено проведення «Днів відкритих дверей», коли кожен охочий має можливість прийти до будь-якого відділу та отримати кваліфіковану відповідь, роз’яснення або пораду від спеціаліста.

Провела такий черговий захід начальник відділу обслуговування громадян у місті Тернополі Людмила Травіна.

Фото без опису

Спеціалісти Фонду запросили на зустріч приватних підприємців та керівників підприємств, яким були роз’яснені вимоги чинного законодавства про працю, наголошено на необхідність оформлення трудових відносин з найманими працівниками та роз’яснено чинне пенсійне законодавство. Присутнім Людмила Травіна звергула увагу на те, що виплата заробітної плати нижче встановленого державою мінімального рівня та виплати «у конвертах» без сплати єдиного внеску позбавляють людей права на забезпечену старість, забезпечення у разі інвалідності та є грубим порушенням конституційних норм.

Також організатори заходу розказали присутнім про електронну послугу - Веб-портал ПФУ та ознайомили з відомчими виданнями – щотижневою газетою «Пенсійний кур’єр» та щомісячним журналом «Вісник Пенсійного фонду України», з яких завжди можна отримати актуальну інформацію щодо новин та змін у пенсійному законодавстві.

Марта Ковалець

Головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області

 

Відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія»

З метою вдосконалення роботи органів Пенсійного фонду України в Тернопільській області в сфері масової комунікації та проведення прямого діалогу з громадянами міста Тернополя та Тернопільського району:

29 березня 2018 року з 14-00 до 15-00 за телефоном (0352) 52-58-98 начальником Тернопільського об’єднаного управління Тетяною Григорівною Глух буде проведена «пряма телефонна гаряча лінія» щодо питань пенсійного забезпечення.

30 березня 2018 року з 11-00 до 12-00 за телефоном (0352) 23-56-77 першим заступником начальника Тернопільського об’єднаного управління Ніною Якимівною Банзерук буде проведена «пряма телефонна гаряча лінія» щодо мінімального єдиного внеску для платників єдиного податку першої групи з 01 січня 2018 року.


 

Легальна зайнятість населення запорука добробуту

В Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості систематично проводиться інформаційний семінар на тему «Легальна зайнятість» за участю працівників Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області. Семінар проводиться з метою підвищення обізнаності населення про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування, адже цифри неофіційних працівників є досить високими.

Учасники заходу дізналися про види шахрайства при працевлаштуванні. Неофіційно найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальної допомоги у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності.

Фото без опису

Начальник об’єднаного управління, Тетяна Глух відзначила, що питання легалізації трудових відносин на сьогодні є надзвичайно актуальним, адже існує чимало випадків, коли роботодавці уникають легального використання робочої сили, та не укладають передбачені законодавством трудові договори, та закликала всіх учасників бути відповідальними та добросовісними перед собою, суспільством та державою.

Контролювати сплату внесків роботодавцем можливо за допомогою Веб-порталу Пенсійного фонду України. У інформаційних буклетах, які роздали пенсійники, є інформація та інструкція, щодо реєстрації на порталі (http://portal.pfu.gov.ua) для перевірки свого набутого стажу.

Марта Ковалець

головний спеціаліст відділу персоналу

та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області

 

День Пенсійного фонду для жителів сіл Чернелів Руський та Великі Бірки

З метою максимального наближення послуг, що надають органи Пенсійного фонду до місць проживання громадян, головні спеціалісти відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Алла Дунець та Марина Герман провели День інформування для жителів сіл Чернелів Руський та Великі Бірки.

Фото без опису

Фахівці пенсійної служби звернули увагу присутніх на залежності розміру майбутньої пенсії від тривалості страхового стажу, а головне – від розміру офіційної заробітної плати, закликали зробити крок назустріч суспільству – відмовитись від виплати зарплати в «конверті».

Фото без опису

Спеціалісти Фонду звернули увагу присутніх на те, що кожна застрахована особа має можливість контролювати дані про себе, які надходять від роботодавців до реєстру застрахованих осіб, зареєструвавшись на Веб – порталі електронних послуг Пенсійного фонду України. Під час зустрічі організатори заходу роздали присутнім буклети з питань діяльності Фонду та змін в пенсійному забезпеченні з 1 січня 2018 року.

Марта Ковалець

Головний спеціаліст відділу персоналу та організаційно-інформаційної роботи

ТО УПФУ Тернопільської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь