Кубок України з пауерліфтингу

У Києві 12-13 жовтня відбулися змагання на Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ серед аматорів та професіоналів під егідою федерації UPC. У цих змаганнях взяли участь жителі села Товстолуг Кобилянський Андрій, який зайняв І місце серед вікової групи Т 16-17 вагової категорії 82,5 кг у жимі штанги лежачи та Томків Ігор, який зайняв V місце серед 10-ти учасників у віковій групі Т 23+ вагової категорії  82,5 кг у жимі штанги лежачи. Тренер спортсменів Назарко Володимир.

14:25 14.11.2019

За двома зайцями побіжиш, жодного не спіймаєш!

В Народному  Домі селі Великі Гаї Великогаївської об’єднаної  територіальної громади  10 листопада 2019 року відбулася прем’єра вистави «За двома зайцями» за мотивами комедійної п’єси українського драматурга Михайла Старицького, у виконанні аматорів громади.

14:22 14.11.2019

Матч за Суперкубок Тернопільського району ім. Івана Білоуса  відбувся на стадіоні с. Великі Гаї

Матч за Суперкубок Тернопільського району ім. Івана Білоуса відбувся на стадіоні с. Великі Гаї

10 листопада 2019 року на стадіоні с. Великі Гаї відбувся матч за суперкубок тернопільського району з футболу ім. Івана Богдановича Білоуса, в якому зустрілися ФК «Плотича» с. Плотича -  чемпіон Тернопільського району 2019 року та ФК «Говерла» с. Дубівці – володар кубку Тернопільського району ім. І. Вишневського 2019р.

12:11 11.11.2019

День працівників культури та аматорів народного мистецтва

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва! З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва  прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

11:22 09.11.2019