Анонімне звернення жителів села Козівка

Дата: 03.07.2020 10:10
Кількість переглядів: 1923

Шановні жителі Великогаївської громади, наголошуємо Вам, що анонімні звернення не приймаються і розглядатися не будуть.

Та все ж таки на анонімне звернення жителів села Козівка, щодо незаконного продажу алкогольних напоїв було проведено зустріч за участю: голови Великогаївської сільської ради ОТГ Олега Кохмана, депутата Тернопільської районної  ради Андрія Дідика,  депутата Великогаївської сільської ради ОТГ Ігоря Копита та спеціаліста І категорії відділу ЦНАП Ганни Стасій із потенційними порушниками, які, за анонімним зверненням, продають алкоголь у селі Козівка.

Під час зустрічі проведено роз’яснювальну роботу, щодо недопустимості продажу алкоголю з усіма «фігурантами цього бізнесу»: Робертом Айрапетовим, Ганною Бучмою, Ганною Кобель і не змогли переговорити із Євгеном Кобелем у зв’язку з відсутністю його в своєму домі.

В разі, якщо порушення продовжуватимуться Великогаївська сільська рада ОТГ буде застосовувати до порушників строгіші види покарання. І залишає за собою право звертатися у відповідні органи та структури для вирішення даної проблеми.

Прохання до жителів села Козівка фіксувати порушення та звертатися, не анонімно, в органи поліції.

Тільки разом ми переможемо у боротьбі з незаконним продажем алкоголю.