Вакансії Відділу освіти

Протокол засідання конкурсної комісії

Протокол засідання конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального закладу навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Грабовець» Великогаївської сільської ради Тернопільської області від 07.10.2022 р. №1

15:47 07.10.2022

Результати конкурсу

10.06.2021 року відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакансії директора навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Скоморохи» Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

14:43 10.06.2021

Оголошення

02.06.2021 р. відбулось засідання конкурсної комісії з відбору кандидата на заміщення вакантної посади директора навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Скоморохи» Великогаївської сільської ради Тернопільської області, де розглядались документи кандидатів на заміщення вакантної посади директора, та були затверджені тестові питання та ситуативне завдання для участі у конкурсі.

11:26 02.06.2021

ОГОЛОШЕННЯ

«Про проведення конкурсу на вакантну посаду директора комунального закладу навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Скоморохи» Великогаївської сільської ради Тернопільської області»

10:42 05.05.2021

Результати конкурсу

20.10.2020 року відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакансії директора комунального закладу навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Грабовець» Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

14:56 20.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ

«Про проведення конкурсу на вакантну посаду директора комунального закладу навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Грабовець» Великогаївської сільської ради Тернопільської області»

15:20 10.09.2020