Вакансії Відділу освіти

Результати конкурсу

20.10.2020 року відбулось засідання конкурсної комісії на заміщення вакансії директора комунального закладу навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Грабовець» Великогаївської сільської ради Тернопільської області.

14:56 20.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ

«Про проведення конкурсу на вакантну посаду директора комунального закладу навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-II ступенів – дошкільний навчальний заклад с. Грабовець» Великогаївської сільської ради Тернопільської області»

15:20 10.09.2020