«Кращий роботодавець Великогаївської ОТГ»

Дата: 31.07.2020 12:27

Фото без опису

За рішенням Великогаївської сільської ради ОТГ в рамках гендерного бюджетування оголошується конкурс «Кращий роботодавець Великогаївської ОТГ» для визначення кращих роботодавців, які забезпечують найліпші умови праці.

Шановні роботодавці! Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі «Кращий роботодавець року». Адже налагодження взаємодії між соціальними партнерами дозволить консолідувати спільні зусилля у вирішенні соціально-економічних проблем, стабілізувати роботу підприємств, установ, організацій усіх форм власності та господарювання.

Мета конкурсу:

- визначення роботодавців, які забезпечують найкращі умови праці, впроваджують соціальні ініціативи в інтересах працівників, забезпечують рівні права та можливості жінок і чоловіків у професійній діяльності

- стимулювання покращення умов праці на підприємствах, популяризації та соціального рекламування успішних практик діяльності переможців конкурсу.

- заохочення роботодавців до збереження діючих та створення нових робочих місць, збільшення кількості працюючих, підвищення ефективності використання робочої сили та виробництва в цілому, виготовлення конкурентоспроможної продукції, робіт (послуг) на внутрішньому та зовнішньому ринках, зменшення напруженості на ринку праці.

Участь у Конкурсі здійснюється на добровільних засадах. Загальними критеріями оцінювання конкурсу є:

- рівень заробітної плати;

- кількість створених нових робочих місць, осіб;

- середньооблікова чисельність штатних працівників, осіб;

- наявність та функціонування системи управління охороною праці на підприємстві;

- працевлаштовано осіб з обмеженими можливостями у попередньому році, осіб;

- скорочено робочих місць, осіб;

- організація соціально-побутового забезпечення працівників (мотивація працівників – премія, екскурсії, поїздки, навчання);

- участь у вирішенні потреб Великогаївської об’єднаної територіальної громади (соціальна відповідальність бізнесу).

- наявність заходів, які забезпечують гармонійне поєднання сімейного і професійного життя працівників (гнучкий робочий графік для працівників, дитячий простір на підприємстві, дитячі дні на підприємстві та ін.)

Переможці конкурсу визначаються у номінаціях серед підприємств та фізичні особи - підприємці з середньообліковою чисельністю працівників: до 20 осіб; від 21 до 100 осіб; від 101 до 500 осіб.

Незалежно від середньооблікової чисельності працівників переможці конкурсу визначаються за номінаціями:

- «Кращий молодий роботодавець року» (керівники підприємств та фізичні особи - підприємці учасник конкурсу віком до 35 років);

- «Краща жінка роботодавець»;

- «Кращий роботодавець року для людей з обмеженими можливостями» - для учасників конкурсу, які використовують працю людей з обмеженими можливостями і здійснили необхідні заходи щодо створення робочих місць для їх працевлаштування.

Підприємства та фізичні особи - підприємці, які погодились взяти участь у конкурсі, за підсумками попереднього року подають до оргкомітету заявку на участь в паперовому вигляді або на електронну пошту Великогаївської сільської ради – 04394875@mail.gov.ua  до 15 серпня 2020 року.

Учасники конкурсу надають оргкомітету всю необхідну інформацію, яка носить відкритий характер і не містить комерційної таємниці та несе відповідальність за повноту та достовірність наданої інформації.

Підведення підсумків конкурсу здійснюється до 4 вересня 2020 року.

Переможцям конкурсу буде вручено диплом на присвоєння звання “Кращий роботодавець року” на урочистому святкуванні 7 вересня 2020 року з нагоди Дня підприємця сільським головою Олегом Кохманом. Переможці конкурсу матимуть право використовувати у своїй документації та рекламних матеріалах звання «Кращий роботодавець Великогаївської ОТГ»,

Перелік номінацій та критерії оцінювання переможців Конкурсу затверджуються Положенням Великогаївської сільської ради.

Адреса організаційного комітету – с. Великі Гаї вул. Галицька , 47

тел. 49-00-98, 49-02-98, 49-03-72,