2020 рік

Жителі області отримали відповіді на актуальні запитання з пенсійного забезпечення під час прямої телефонної лінії

Заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області         Галина Скрепецька провела пряму телефонну лінію з питань пенсійного забезпечення громадян.

15:57 29.07.2020

Стаж для призначення пенсії за періоди, коли особа не працювала, можна «докупити»

Відповідно до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж – період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі, не меншій ніж мінімальний страховий внесок.

15:56 29.07.2020

У середу, 29 липня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

08:47 27.07.2020

Відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області на якому підбили підсумки роботи за І півріччя 2020 року

Відбулося засідання колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області про підсумки роботи Головного управління за І півріччя 2020 року.

08:47 27.07.2020

Про пенсійні справи у телефонному режимі

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області продовжують надавати консультаційну допомогу населенню з питань пенсійного забезпечення у телефонному режимі.

16:54 23.07.2020

Жителі Тернопільщини отримують відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення у телефонному режимі

Відбулись прямі телефонні лінії для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя, під час яких громадяни мали можливість звернутися із своїми питаннями до фахівців Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області.

09:11 21.07.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

В середу, 22 липня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Лановецького, Підволочиського, Теребовлянського та Тернопільського районів працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

09:10 21.07.2020

Відбудеться пряма телефонна лінія

В понеділок, 20 липня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Бережанського, Зборівського, Монастириського районів та міста Тернополя працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

12:35 17.07.2020

Отримуйте відповіді на актуальні запитання щодо пенсійного забезпечення – в телефонному режимі!

В п’ятницю, 17 липня 2020 року, з 11 до 12 год. в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Тернопільській області для жителів Тернопільщини працюватиме пряма телефонна лінія щодо питань пенсійного забезпечення.

15:33 15.07.2020