2020 рік

Електронна трудова книжка

Пенсійний фонд України створив новий сервіс на вебпорталі електронних послуг, який дає змогу громадянам переглядати відомості про трудову діяльність.

11:43 11.02.2020

Щодо сплати збору при набутті права власності на легкові автомобілі у 2020 році

Сплата збору на обов’язкове державне пенсійне страхування при набутті права власності на легкові автомобілі здійснюється за першої державної реєстрації в Україні в сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ України.

09:52 11.02.2020

Мобільний додаток “Пенсійний фонд” забезпечує доступ до електронних сервісів Пенсійного фонду України

Мобільний додаток “Пенсійний фонд”  розроблений з метою реалізації розвитку системи надання електронних послуг та забезпечення максимально зручної та оперативної взаємодії громадян з Пенсійним фондом України.

16:32 27.01.2020

Фахові пояснення щодо змін у пенсійному забезпеченні під час виїзного прийому громадян

Хорошою можливістю отримати фахові пояснення з питань пенсійного забезпечення жителям Великогаївського об’єднананої територіальної  громади  Тернопільського району став виїзний прийом громадян заступника  начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Галини Скрепецької.

16:31 27.01.2020