2020 рік

Про індексацію пенсій з 01 травня 2020 року

Відповідно до статті 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» для забезпечення індексації пенсії Головним управлінням Пенсійного фонду України в Тернопільській області проведено перерахунки пенсій з 1травня 2020 року, шляхом збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески

16:17 20.05.2020

Актуальне питання сьогодення - легалізація трудових відносин

Актуальними питаннями сьогодні для нашого суспільства є легалізація трудових відносин та боротьба з виплатою заробітної плати у «конвертах». Адже багато найманих працівників деколи свідомо погоджуються отримувати неофіційну заробітну плату. Буває, що заробітна плата працівника значно відрізняється від тієї, яка відображена у звітності із ЄСВ. Про це особа може дізнатися згодом, наприклад коли їй буде потрібна довідка про доходи  для отримання допомоги по безробіттю чи для пред'явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.

16:16 20.05.2020

Уряд запровадив експериментальний проект щодо дистанційної оплати житлово-комунальних послуг одержувачами пенсій та грошової допомоги

Громадяни, які отримують пенсії та грошові допомоги через банківські установи, зможуть дистанційно сплачувати за спожиті житлово-комунальні послуги.

14:05 14.04.2020

Пенсії буде проіндексовано у травні 2020 року

1 квітня 2020 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову      № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році”, яка регулює питання проведення індексації пенсій у 2020 році.

14:04 14.04.2020

Перерахунок пенсій для 80-річних пенсіонерів

1 квітня, на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

14:03 14.04.2020

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ ЩОДО ЗАПЛАНОВАНИХ ПЕРЕРАХУНКІВ ПЕНСІЙ, КОМПЕНСАЦІЙ, ДОПЛАТ

1 квітня, під час засідання Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

15:13 07.04.2020

Актуальна інформація для роботодавців та застрахованих осіб!

Нагадуємо, що з 1 січня 2020 року право на призначення пенсії за віком мають особи за наявності страхового стажу не менше 27 років (кожного наступного року кількість необхідних років страхового стажу буде збільшуватися на 1 рік та з 1 січня 2028 року становитиме 35 років). Для зарахування повного місяця до стажу необхідна сплата страхового внеску, у розмірі – не менше мінімального, з 01.01.2020 – 1039,06 грн.

11:42 31.03.2020

Під час карантину – відповіді на запитання в телефонному режимі!

Для надання кваліфікованих роз’яснень з питань пенсійного забезпечення в умовах карантину, спеціалісти Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області провели прямі телефонні лінії для жителів Тернопільського, Кременецького та Бучацького районів.

14:49 27.03.2020