3-й веломарафон "Дружня громада - 2020"

Дата: 20.07.2020 17:17

Фото без опису

«Кожного разу, коли я спостерігаю дорослу людину на велосипеді, мене покидає тривога за майбутнє людства.» Герберт Уелс

19 липня 2020 року відбувся 3-й веломарафон "Дружня громада - 2020" за участю близько 150 велосипедистів. Багато позитивних емоцій та думок звучало від учасників заходу, оскільки всі успішно подолали відстань  12 -20 км. Маршрут пролягав через села: Теофілівка, Скоморохи, Козівка, Смолянки, Застав’є, Великі Гаї, Баворів, Грабовець, Білоскірка, Красівка, Кип’ячка, Товстолуг. Було 2 зупинки для зустрічі та відпочинку велосипедистів, яких супроводжувала поліція та медична допомога. Кінцевим пунктом веломарафону була мальовнича частинка села Красівки -  джерело та Капличка Божої Матері.

Погода посприяла і до спільних активностей,  фото-квесту, танцювальних майстер-класів від Оксани Федорків, тренерки, балетмейстерки Зразкового аматорського ансамблю танцю "Візерунок" с.Баворів.  Цікавою була історія створення каплички у с. Красівці від Верасюк Дарї Омелянівни, жительки цього ж села. Тернопільський обласний пластовий вишкільний центр також долучився до нашого заходу та порадував усіх присутніх пластовими іграми та піснями.  Відчувалася велика дружня підтримка та сприяння голови громади Олега КОХМАНА, який привітав усіх присутніх та подякував їм за їхню пристрасть до вело - спорту. Ще цей захід сприяв обєднанню жителів усіх населених пунктів Великогаївської ОТГ та молоді загалом, як і зазначили у своїй промові після проведення Молебня святі отці Олег та Андрій біля каплички Божої Матері. 3-й вело марафон пройшов вдало дякуючи спільним діям багатьох людей, зокрема молоді, яка входить до Молодіжної ради при Великогаївській сільській раді, до ГО «ПОШТОВХ ВПЕРЕД», до  Молодіжний коворкінг - центр "PavuTyna", Великогаївській сільській раді, старостам та Відділу культури, молоді та спорту.