Гай Кобзаря у с. Великі Гаї прибирало біля сотні жителів

Цієї суботи 6 квітня 2019 року у селі Великі Гаї відбулася загальна толока по прибиранню від листя та сміття Гаю Кобзаря. Підтримали толоку чимало людей, які своєю працею зробили внесок у чисте довкілля. Дуже дякуємо усім жителям села Великі Гаї, своєю працею зробили Гай Кобзаря чистішим і заодно привітнішим.

09:22 08.04.2019

Благоустрій у Баворові

3 квітня 2019 року у селі Баворів на прилеглій території до амбулаторії загальної практики–сімейної медицини відбулося спільне прибирання.

10:05 04.04.2019

Вітаємо з ювілеєм

1 квітня 2019 року у Великогаївській об’єднанній територіальній громаді свято свій 60 – річний ювілей відзначає депутат сьомого скликання Великогаївської сільської ради, співвласниця ресторану «Гаїті» та просто чарівна жінка Олійник Леся Йосипівна. Весь колектив Великогаївської сільської ради ОТГ бажає, щоб Ваше життя було наповнене чудовими подіями і повною гамою добрих відчуттів! Нехай міцне здоров’я дозволить відчувати все нові і нові враження від привітних зустрічей, подорожей і пригод. Бажаємо Вам підтримки близьких, душевного спокою і багато радості!

12:16 01.04.2019

Вічна пам'ять

Колектив, виконавчий комітет, відділ освіти, Великогаївської сільської ради ОТГ висловлює щирі співчуття директору комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.. с. Баворів» Великогаївської сільської ради Тернопільської області Костику Миколі Степановичу у зв’язку з непоправимою втратою, смертю матері.

09:40 01.04.2019

Кубок ВПА західної України

2 березня 2019 року  у місті Луцьк відбувся відкритий кубок ВПА західної України в підтримку  дітей з хворобою SPINA BIFIDA.

11:27 29.03.2019

Автомобілі для сімейних лікарів уже у Великогаївській громаді

28 березня 2019 року народний депутат України від БПП Тарас Юрик та депутат Тернопільської обласної ради Юрій Березовський прибули до Великогаївської сільської ради ОТГ аби привітати голову громади Олега Кохмана, сімейних лікарів амбулаторій загальної практики - сімейної медицини с. Великі Гаї та с. Баворів та громадськість громади з отриманням нових автомобілів марки «Renault Duster».

10:48 29.03.2019

Конкурс читців Шевченкового слова «Борітеся - поборете»

28 березня 2019 року  у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбувся обласний конкурс читців Шевченкового слова «Борітеся - поборете» з метою належного вшанування пам’яті видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка, популяризації його творчого надбання, підтримки і професійного зростання талановитої молоді у жанрі художнього читання.

09:28 29.03.2019

Меморандум про співпрацю

26 березня 2019 року голова Великогаївської громади Олег Кохман разом із своїм заступником Галиною Кравчинюк мали ділову зустріч із почесним консулом Угорщини у м. Тернопіль Тетяною Чубак та директором ТРЦ «Подоляни» Василем Чубаком.

17:04 26.03.2019

У Великогаївську громаду передали два нових автомобілі для потреб сімейних лікарів

26  березня 2019 року після колегії Тернопільської обласної державної адміністрації на площі навпроти ОДА та біля пам’ятника Степану Бандері, головою Тернопільської обласної адміністрації Степаном Барною відбулося вручення ключів від нових автомобілів марки «Renault Duster», сімейним лікарям з нашої області.

15:42 26.03.2019