111–річниця від Дня народження Степана Бандери

Дата: 02.01.2020 17:05

Вже у перший день нового року у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді традиційно відбувається мітинг-реквієм до дня народження провідника українського народу Степана Бандери. Не винятком став і цей рік. У с. Козівка в церкві Святого Миколая, парох села отець-декан Василь Брегін відправив святу літургію, після якої усі вирушили до пам’ятника Степану Бандері, де саме і відбувся мітинг-реквієм.

Помолившись за героїв України, слово мав парох села Козівка, отець-декан Василь.

Голова Великогаївської сільської ради ОТГ Олег Кохман, привітав присутніх з Новим Роком та висловив сподівання, що пам'ять про усіх  героїв України буде вічно жевріти в наших серцях.

Житель села Козівка Василь Назар зачитав власні вірші та історичні відомості про визвольний рух на території села.

Дует Іван Ванчура  та Іван Шпак, солістка Марія Потіха та учні школи, піснями та віршами, підняли усім присутнім патріотичний дух.

Голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман висловлює щиру подяку старості села Козівка Тарасу Дідику, отцю-декану Василю Брегіну, завідуючому клубом  Василю Боднарчуку та Марії Потісі за організацію та проведення мітингу-реквієму та усім учасникам, за патріотичний захід.