Великогаївській об’єднаній територіальній громаді – 4 роки!!!

Дата: 22.12.2019 12:49

Фото без опису

22 грудня історичний день для Великогаївської об’єднаної територіальної громади. Саме цього дня, 2015 року, депутати Великогаївської сільської ради прийняли доленосне рішення, яке змінило хід історії села. Своїм рішенням Вони створили основу для утворення Великогаївської об’єднаної територіальної громади до складу якої увійшли 14 сіл Тернопільського району: с. Великі Гаї, с. Дичків, с. Красівка, с. Товстолуг, с. Застінка, с. Грабовець, с. Білоскірка, с. Баворів, с. Заставє, с. Скоморохи, с. Прошова, с. Смолянка, с. Теофіпілка, с. Козівка. Цей день можна вважати Днем народження нашої громади.

Для історії 4 роки це – мізер, а для жителів нашої громади  це – великий проміжок часу  позитивних змін. Відремонтовано багато кілометрів доріг, освітлені усі села, реконструйовані навчальні та дошкільні заклади, на новий рівень вийшла сільська медицина та багато іншого. Разом Ми творимо майбутнє і тому ми не можемо зупинитися на досягнутому, а спільно втілювати все нові і нові проекти, для покращення життя, жителів нашої громади.

В цей день хочу привітати всіх без винятку мешканців Великогаївської об’єднаної територіальної громади з  нашим Днем Народження і побажати всім міцного здоров’я, міцної волі, сили, духу і міцної нашої спільної сім’ї! Безмежної любові до свого краю, села. І впевненості!

Нехай добробут буде в кожній родині і запашний хліб на столі! Нехай народжуються у нашій громаді нові покоління і нові імена. Гордість нашої Великогаївської громади.

Тримаймося разом! І будемо сильні!

З повагою, голова

Великогаївської сільської ради ОТГ                                                        Олег Кохман