Нарада з питань протипожежної безпеки

26 лютого 2019 року у приміщенні Великогаївської сільської ради відбулася робоча зустріч голови громади Олега Кохмана та начальника Тернопільського районного управління ДСНС України в Тернопільській області Юрія Ткачика.

09:07 26.02.2019

Волейбольні та тенісні баталії на рівні Великогаївської громади

24 лютого 2019 року у спортивних залах Великогаївської школи відбулися традиційні для нашої громади змагання з волейболу та настільного тенісу Великогаївської об’єднаної територіальної громади присвячені пам’яті «Героїв Небесної Сотні».

11:36 25.02.2019

Нарада голови Великогаївської сільської ради з працівниками апарату та старостами сіл громади.

25 лютого 2019 року у Залі Засідань відбулася апаратна нарада старост старостинських округів та начальників відділів Великогаївської сільської ради. На нараді було розглянуто питання, які розглядалась на скайп-нараді при голові Тернопільської районної державної адміністрації, звіт про роботу за минулий тиждень начальників відділів та старост по старостинських округах, доручення голови сільської ради.

08:21 25.02.2019

Шкільне «Галицьке весілля»

21 лютого 2019р. у приміщенні НВК «ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ с. Великі Гаї» відбулося дуже красиве дійство-вистава «Галицьке весілля».

09:06 22.02.2019

ТРИВАЄ КОНКУРС «ЗБАГАТИМО ІСТОРІЮ РІДНОГО КРАЮ»

З метою вшанування видатних особистостей, зокрема учасників національно-визвольних змагань українського народу, життя і діяльність яких були пов’язані з селами Баворів, Білоскірка, Великі Гаї, Грабовець, Дичків, Застав’є, Застінка, Кип’ячка, Козівка, Красівка, Прошова, Cкоморохи, Смолянка, Теофілівка, Товстолуг громадською ініціативою "СПАДЩИНА", яка об’єднує представників учительської, технічної, мистецької, інтелігенцій Великогаївської об’єднаної територіальної громади за підтримки Великогаївського сільського голови Олега КОХМАНА з 14 грудня 2018 року триває Конкурс творчих робіт.

15:33 20.02.2019

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, в цей день у с. Великі Гаї в парку "Гай Кобзаря" біля пам’ятної дошки героям відбулися панахида за полеглими героями та мітинг-реквієм.

13:09 20.02.2019

Співпраця медиків

18 лютого 2019 року у Великогаївській сільській раді відбулася нарада робочих груп, які представляють нашу громаду з однієї сторони та Тернопільську центральну районну лікарню з іншої.

10:52 19.02.2019

День Пенсійного фонду у Великогаївській ОТГ

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління провели День Пенсійного фонду у селі Великі Гаї. Метою таких заходів є наближення послуг до людей, надання консультацій та роз’яснень щодо пенсійного забезпечення.

16:18 18.02.2019

Розпочалися ХХІХ – сільські спортивні Ігри Тернопільського району

В неділю 17 лютого 2019 року в малому залі Тернопільської районної державної адміністрації відбулися змагання з шашок у залік ХХІХ - сільських спортивних ігор Тернопільського району. Великогаївську об’єднану територіальну громаду представляли шашкісти сіл Товстолуг та Баворів.

11:08 18.02.2019