ОГОЛОШЕННЯ

У відповідності до Рішення Виконавчого комітету Великогаївської сільської ради 28 лютого 2019 року Приватне підприємство «Екотерн» визначено переможцем конкурсу та виконавцем послуг із збору та вивозу побутових відходів на території Великогаївської сільської ради (сіл Товстолуг, Застінка, Дичків, Красівка, Грабовець, Білоскірка, Баворів, Застав'є, Скоморохи, Смолянка, Прошова, Теофілівка, Козівка).

14:56 25.03.2019

«Поезія, що музикою серце надихає»

21 березня з нагоди Всесвітнього Дня поезії у Залі засідань Великогаївської сільської ради відбувся поетичний калейдоскоп: «Поезія, що музикою серце надихає». На свято завітали талановиті жінки письменниці – Наталія Лящинська-Труш та Василина Вовчанська.

12:46 25.03.2019

Співпраця Великогаївської ОТГ та Національної скаутської організації «Пласт» продовжується

18 березня 2019 року у Великогаївській сільські раді ОТГ відбулася зустріч робочої групи Великогаївської ОТГ під керівництвом голови Олега Кохмана з делегацією всеукраїнської скаутської організації «Пласт» на чолі з очільницею Головної пластової булави, яка об’єднує світовий пластовий рух Мартою Кузьмович.

17:59 18.03.2019

Урочисте відкриття КНП "Великогаївська амбулаторія загальної практики - сімейної медицини"

На подію завітало чимало гостей, серед них представники місцевої, районної та обласної влади, медична спільнота, духовенство. Окрасою святкового дійства стали виступи народного  аматорського хору "Великі Гаї" підкерівництвом Івана Виспінського (концертмейстер - Василь Коваль) та жіночого ансамблю "Білоскірчанка".

16:46 18.03.2019

Літературно-мистецький захід «Понад усе, вони любили Україну»

15 березня 2019 року у Народному Домі с. Великі Гаї, шкільною та Великогаївською центральною сільською бібліотеками проведено літературно-мистецький захід «Понад усе, вони любили Україну». Приурочений Роману Шухевичу та Тарасу Шевченку.

12:46 18.03.2019

Вітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Великогаївська сільська рада вітає колег-комунальників з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

20:16 16.03.2019

ГОЛОСУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Сьогодні в рамках правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосу розповідаємо, як проголосувати за кордоном:

11:07 14.03.2019

Прем’єра у Застінці

10 березня 2019 року у клубі с. Застінка відбулася прем’єра вистави «Сватання на Гончарівці». Місцеві актори в неповторному стилі запалили увесь зал чарівною грою на сцені. Важко підібрати слова, аби виразити захоплення глядачів, опісля показу, які ще довго стоячи аплодували виконавцям.

14:30 11.03.2019