ГОЛОСУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ

Сьогодні в рамках правопросвітницької кампанії #ЯМаюПравоГолосу розповідаємо, як проголосувати за кордоном:

11:07 14.03.2019

Прем’єра у Застінці

10 березня 2019 року у клубі с. Застінка відбулася прем’єра вистави «Сватання на Гончарівці». Місцеві актори в неповторному стилі запалили увесь зал чарівною грою на сцені. Важко підібрати слова, аби виразити захоплення глядачів, опісля показу, які ще довго стоячи аплодували виконавцям.

14:30 11.03.2019

У с. Великі Гаї до 205-ої річниці від Дня народження великого Кобзаря відбувся святковий концерт.

10 березня 2019 року у Актовому залі Великогаївської ЗОШ І-ІІІст. відбувся святковий концерт до вшанування 205 річниці з Дня Народження Тараса Шевченка «Відчуй себе частиною Великої нації, вшановуй свої традиції».

12:37 11.03.2019

У Тернопільському районі чоловіки та жінки грали  у настільний теніс

У Тернопільському районі чоловіки та жінки грали у настільний теніс

3 березня 2019року у селі Почапинці на базі Почапинецької ЗОШ І-ІІІст. відбулися змагання з настільного тенісу в рамках ХХІХ- спортивних ігор Тернопільського району. Участь в них прийняли три команди Великогаївської об’єднаної територіальної громади с. Великі Гаї,об’єднаних команд сіл Баворів і Застав’є та сіл Товстолуг і Застінка.

12:18 05.03.2019

Вічна пам'ять

02.03.2019р. жахлива трагедія обірвала життя начальника відділу освіти Великогаївської сільської ради ОТГ МИРОСЛАВА ДИШКАНТА. Хорошого друга, турботливого тата, веселого і водночас строгого начальника. Безліч планів, які виношував для реалізації,  обірвалися однієї миті.

09:41 04.03.2019

Засідання виконавчого комітету

28 лютого 2019 року у Залі засідань Великогаївської сільської ради відбулося планове засідання виконавчого комітету.  Окрім членів виконкому на засідання були запрошенні: заступник голови Тернопільської районної державної адміністрації Володимир Осядач, головний інспектор Тернопільського районного відділу ДСНС України  у Тернопільській області Володимир Дубина, заступник начальника РВ УМВС України в Тернопільському районі Ярослав Мудрий, завідуючі клубами та бібліотеками, керівники художніх гуртків Великогаївської ОТГ.

14:04 01.03.2019

Співпраця з USAID DOBRE продовжується і виходить на новий рівень

З 26 листопада 2016 року та по даний час триває активна співпраця Програми USAID DOBRE з 18 громадами Тернопільської області, в тому числі і Великогаївською об’єднаною територіальною громадою. Станом на 2019 р. у Тернопільській області за підтримки Програми USAID DOBRE реалізовується більше 70 проектів, зокрема у нашій громаді 3 проекти повністю реалізовані і 3 проекти знаходяться у стадії реалізації.

15:16 27.02.2019