Підсумки спортивного року

Дата: 28.12.2019 09:41

27 грудня 2019 року в переддень Новорічних свят у Залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ, відбулося привітання кращих спортсменів громади у 2019 році.

Провів презентацію начальник відділу культури, молоді та спорту Великогаївської сільської ради Степан Гуля, який доповів про всі здобутки наших спортсменів у цьому році.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, який привітав усіх з прийдешніми святами та побажав успіхів у новому році і висловив сподівання, що 2020 року здобутки спортсменів Великогаївської громади будуть ще значнішими.

Опісля вітальних слів, голова громади, нагородив подяками сільської ради тренерів: Дмитра Мричка, Тараса Семківа, Романа Курдупеля та Володимира Назарка; подяками Великогаївської сільської ради ОТГ та цінними подарунками, подяками та грошовими преміями були нагородженні переможці та призери Всеукраїнських змагань: Ігор Томків, Андрій Кобилянський (пауерліфтинг) та Мирослав Бучинський (гирьовий спорт).  Також подяками відзначили  ветеранів волейболу Дмитра Ізбянського і Віталія Поглода, які протягом декількох років стають переможцями ветеранських змагань з волейболу. На останок нагороди отримали футболісти, а саме: віце-чемпіони Європи у складі ТНПУ гравці ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ: Руслан Луцик,  Іван Рогаль та наш односельчанин Ігор Кохман, також солодкими подарунками та грамотами відзначили юних футболістів: Буковського Андрія, Кравчинюка Сергія, Лазорка Валентина, Щура Назара, Гбура Євгена, Яцишина Станіслава, Чернеця Івана, Городиського Максима, Андреїшин Юрій, Гулю Давида, які зайняли перше місце на турнірі з футболу «Фестиваль Чемпіонів», Перча Олександра, Шугиту Романа,  Пугача Ігоря, Желішкевича Володимира, Андрушківа Олега, Зварича Ігоря, Прадіда Максима, Кухаря Назара, Олексій Роман, Назарко Тараса, які вибороли 2 місце на обласних змаганнях «Шкіряний м’яч».