Планове відключення електроенергії

6 травня 2019 р. у селі Великі Гаї з 10:00 до 12:00 по вулицях Шевченка, Стуса, Стуса-бічна, Кобзаря і з 13:00 до 15:00 по вулицях Галицька і Гагаріна буде відсутня електроенергія у зв’язку із плановими роботами.

12:19 03.05.2019

УВАГА!

25-28 квітня 2019 року переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки - 5 клас.

10:54 26.04.2019

УВАГА!

26 квітня 2019 року ввечері грози. Очікується І рівень небезпечності, жовтий.

10:46 26.04.2019

26 КВІТНЯ – ДЕНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ. МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ РАДІАЦІЙНИХ АВАРІЙ І КАТАСТРОФ

Чорнобильська атомна електростанція є символом наймасштабнішої техногенної катастрофи в історії людства. Трагедія, спричинена вибухом на її четвертому енергоблоці, не має аналогів за обсягами забруднення природного середовища, негативного впливу на здоров’я та психіку людей, їхній побут і соціально-економічні умови життя.

08:38 26.04.2019

Озеленення НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї»

Озеленення НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї»

25 квітня 2019 року на території НВК «ЗОШ  І-ІІІ ст. – ДНЗ с. Великі Гаї» з ініціативи соціально-спортивної школи «Реал» м. Мадрид та за участі почесного консула республіки Угорщина в м. Тернопіль  Тетяни Чубак та голови Великогаївської сільської ради ОТГ Олега Кохмана разом із заступником голови Галиною Кравчинюк та адміністрацією школи відбулася перша акція по озелененню території.

08:54 25.04.2019

Вітаємо

23 квітня 2019 року свій День Народження відзначає депутат обласної ради, директор ПП "Агрон", президент футбольного клубу "Агрон" Великогаївська ОТГ Юрій Романович Березовський.

10:34 23.04.2019

У пошуках бренду… Великогаївської громади

19 квітня 2019 року у залі засідань Великогаївської сільської ради відбувся воркшоп на тему:  «У пошуках бренду… Великогаївської громади» за участю Ірини Ткаченко та Артема Луценка.

15:17 19.04.2019