Дата: від до Скинути

Святкування одного із найтепліших, родинних свят – Дня Матері – продовжується у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді

Свято матері це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її. Мама, споконвіку, була найріднішою, найдорожчою людиною для кожного.

16:38 20.05.2019

День вишиванки

У культурі будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому.

11:54 16.05.2019

Оцінювання стану ґендерної рівності у Великогаївській ОТГ

15 травня 2019 року у Залі засідань Великогаївської сільської ради ОТГ в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» була зустріч по оцінюванню стану ґендерної рівності у нашій громаді. Учасниками зустрічі були представники місцевого самоврядування та експерти Національного демократичного інституту – міжнародної організації яка працює задля розвитку демократії, підтримки децентралізації, сприянню ґендерної  рівності в Україні. А саме: регіональна координаторка NDI – Христина Біла, експертки з ґендерного бюджетування – Наталія Тарасенко та Олена Остапчук.

12:52 15.05.2019

Два роки пліч-о-пліч з американським волонтером у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді.

14.05.2019 року з робочим візитом до Великогаївської ОТГ завітала представник Корпусу Миру, керівник проекту «Розвиток молоді» - Наталія Бикова. На засідані були присутні – Т. Лазута, М. Копит, О. Королюк, Н. Вонс.

17:20 14.05.2019

День Матері у Великогаївській громаді

12 травня у селах – Великі Гаї, Товстолуг, Дичків, Красівка, Козівка, Прошова Великогаївської об’єднаної територіальної громади відбулися святкові концерти з нагоди Дня Матері.

17:07 13.05.2019

Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Одне з найбільш благородних свят нашого часу — Міжнародний день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — відзначається щорічно 8 травня. Ця організація почала свою роботу в 1863 році. Час не змінив благородних напрямків роботи Товариства. Це переважно люди за 70, які потребують медичної допомоги через ускладнені захворювання. Поряд з медичними надаються також і соціальні послуги.

11:42 08.05.2019

У амбулаторії загальної практики-сімейної медицини с. Баворів запрацює електрокардіограф

Обласний Центр ЕМД впроваджує в практику надання екстреної медичної допомоги нашим краянам – для забезпечення віддаленої, висококваліфікованої ЕКГ-діагностики, яка здійснюватиметься незалежно від місця знаходження лікаря й пацієнта.

17:25 07.05.2019