Налагодження співпраці

14 лютого 2019 року делегація Великогаївської об’єднаної територіальної громади у складі голови громади Олега Кохмана, заступника голови Галини Кравчинюк, начальника відділу культури, молоді та спорту Степана Гулі,   директора Великогаївської ЦСБ Надії Прийми відвідали Теребовлянський коледж культури і мистецтв.

17:02 14.02.2019

Рада регіонального розвитку

13 лютого 2019 року в приміщенні Тернопільської районної державної адміністрації відбулася Рада регіонального розвитку Тернопільського району за участю голови Тернопільської обласної адміністрації Степана Барни.

14:42 14.02.2019

Зустріч керівництва громади з волонтером Корпусу Миру Таєм Смітом

12 лютого 2019 року в приміщенні Великогаївської сільської ради відбулася зустріч керівництва громади з волонтером Корпусу Миру Таєм Смітом. На засідані були присутні голова Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман, заступник голови Галина Кравчинюк, начальник відділу освіти Великогаївської сільської ради Мирослав Дишкант, начальник відділу культури,молоді та спорту Великогаївської сільської ради Степан Гуля, волонтер Корпусу Миру Тай Сміт та його партнер голова молодіжної громадської організації «Поштовх вперед» Оксана Королюк.

17:20 13.02.2019

Тренінг "Визначення пріоритетів роботи, щодо розвитку молоді у Великогаївській ОТГ"

У Великогаївській ОТГ 04.02.2019р. відбувся тренінг «Визначення пріоритетів роботи, щодо розвитку молоді у Великогаївській ОТГ» за участі учнів старших класів та молоді Великогаївської громади. На захід були запрошені: Кравчинюк Галина Іванівна – заступник сільського голови, Леся Голик молодіжний працівник Тернопільської міської ради, Михайло Козирєв – представник від програми ДОБРЕ, Тай Сміт волонтер від Корпусу Миру у Великогаївській ОТГ. «Молодіжний працівник в ОТГ» це комплексна програма. Представниками цієї пограми на даний час є Гуля Степан, Палчинська Уляна,  Королюк Оксана,  Семирко Ірина та Кравчинюк Олександр.

11:30 05.02.2019