Різдвяне Богослужіння у Великих Гаях провів Митрополит Василій Семенюк

Дата: 09.01.2020 11:18

Фото без опису

У Великогаївській церкві УГКЦ Пресвятого Серця Христового з нагоди 30-річчя виходу церкви з підпілля відбулась Архиєрейська Божественна Літургія, яку 8 січня, очолив архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій Семенюк.

За українським звичаєм великогаївчани зустріли кир Василія на початку села хлібом. Привітав владику очільник Великогаївської об’єднаної територіальної громади Олег Кохман. Біля адмінбудинку Митрополита зустрічали колядою працівники сільської ради, парафіяни з церковними хоругвами та дітки. У відправі священної Літургії взяли участь отець-мітрат Андрій Говера, отець-мітрат Роман Гриджук, отець Григорій Хома, отець Володимир Хома та отець Роман Гриджук (молодший), а також гість з Італії отець дон П'єрро.

Владика Василій у своїй проповіді привітав парафіян храму Серця Христового з Різдвом Господнім та наголосив на важливості сімейних цінностей,  у повсякденному житті. Також Всечесніший благословив усіх, а окремо тих, хто має імена Марії та Йосипа.

На завершення усі разом помолилися за мир в Україні та поколядували.