Дата: від до Скинути

Голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман взяв участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку Тернопільської області

29 березня 2018 р. голова Великогаївської ОТГ Олег Кохман взяв участь у розширеному засіданні Ради регіонального розвитку Тернопільської області. До актуальних питань розвитку системи охорони здоров’я у сільській місцевості, створення та фінансової підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, а також стану і перспектив розвитку дорожньої інфраструктури місцевого значення долучились керівники області, районів, об’єднаних територіальних громад та народні депутати України.

14:14 30.03.2018

Обласний конкурс читців Шевченкового слова «Борітеся-поборете»

З метою популяризації серед молоді творчого надбання великого українського поета, прищеплення любові до рідного слова - 22 березня на малій сцені Тернопільського обласного академічного українського драматичного театру ім. Т.Шевченка відбувся конкурс читців Шевченкового слова «Борітеся – поборете» у номінаціях: «Мистецька надія» (16 учасників), «Аматорські читецькі колективи» (8 учасників), «Виконавці мистецьких навчальних закладів» (4 учасники), «Виконавці-аматори» (35 учасників). Прибули 63 конкурсанти.

09:13 28.03.2018

Робоча нарада по футболу

15 березня 2018 року відбулась робоча нарада під керівництвом голови Великогаївської сільської ради Олега Кохмана  з старостами сіл громади: Юрієм Присяжним, Миколою Дорошем, Надією Салабай, Ігорем Прусом, начальником відділу культури, молоді і спорту Степаном Гулею, головою ГО ФК «Агрон» Великогаївська ОТГ  Сергієм Зендраном та  представниками футбольних команд громади, де були підведені підсумки футбольного сезону 2017 року та озвучені плани на 2018 рік.

15:49 16.03.2018

Великогаївська об’єднана територіальна громада висловлює щирі співчуття з приводу смерті Білоуса Івана Богдановича

Сьогодні, 16 березня, на 50-му році життя перестало битися серце ветерана футболу Великих Гаїв та Тернопільської області, багаторічного члена виконкому Великогаївської сільської ради,  директора Футбольного клубу «Нива» Тернопіль Івана Білоуса. Іван Богданович завжди був активним членом Великогаївської громади, постійним учасником спортивних та громадських заходів сільської ради, доброю та безвідмовною людиною.

09:48 16.03.2018

Звіт сільського голови та депутатського корпусу

11 березня 2018 року у приміщеннях клубів сіл Великі Гаї та Баворів почергово відбулися сходи громадян. Головною метою даних заходів був щорічний звіт Великогаївського сільського голови, старост та депутатського корпусу.

15:33 13.03.2018

Роз'яснення щодо перейменування населених пунктів

На звіті Великогаївського сільського голови, старост та депутатського корпусу в селі Баворів були задані запитання щодо правильності назви села Застав'є, порядку внесення змін у паспортному документі у разі, якщо на сторінці паспорту «Місце проживання» вказана невірна назва населеного пункту та можливості перейменування даного села на Застав'я чи ін. Відповідь на вказані запитання надав в усній формі начальник юридичного відділу сільської ради Михайло Лисиканич. Для більш широкого інформування громадськості сільська рада вирішила додатково розмістити відповідну інформацію на власному веб-сайті.

14:33 13.03.2018