Кубок Тернопільського району з міні-футболу пам’яті Героїв Крут

Дата: 18.02.2019 10:26

Фото без опису16 та 17 лютого 2019 року на футбольних полях зі штучним покриттям сіл Великі Гаї та Товстолуг пройшов Кубок Тернопільського району з міні-футболу присвячений памяті Героїв Крут.

Цього року заявку на участь подало 20 команд, які були розбиті на 4 групи по 5 команд і по круговій системі  виявили 8 півфіналістів, що продовжили боротьбу наступного дня. Великогаївську об’єднану територіальну громаду громаду представляли 4 команди – с. Великі Гаї, с.Товстолуг, с.Баворів та «Динамо» с. Красівка.

В результаті запеклих поєдинків у наступну стадію змагань пройшли команди с. Великі Гаї, с.Товстолуг, «Динамо» с. Красівка, с. Острів, с. Березовиця, с. Шляхтинці, с. Плотича та Патрульної поліції.

У неділю 17 лютого 2019р. вісім півфіналістів знову розбилися на дві підгрупи по 4 команди та продовжили виясняти стосунки на футбольних полях. За результатами поєдинків сформувалася четвірка, яка розіграла нагороди. Ними стали  команди с. Великі Гаї, с. Шляхтинці, с. Острів та патрульної поліції.

В першому півфіналі зійшлися с. Шляхтинці 0 – 4 Патрульна поліція, у другому с. Великі Гаї 0– 3 с. Острів.

В матчі за третє місце с. Шляхтинці 3 – 1 с. Великі Гаї

Найзапеклішим виявився фінал в якому лише після серії пенальті перемогу здобули представники команди патрульної поліції. Восновний час була зафіксована нульова нічия.

Отже переможцем Кубку Тернопільського району памяті Героїв Крут стала команда Патрульної поліції України, друге місце посіла команда с. Острів та замкнула трійку призерів команда с. Шляхтинці.