У Великогаївській сільській раді читали казку «Колобок»

Дата: 15.02.2019 17:42

Фото без описуУ Великогаївській сільській раді відбулася неординарна подія. В рамках тижня читання з візитом до апарату сільської ради завітали дітки першого класу Великогаївської школи та класні керівники Наталія Городиська і Юлія Деревяна.

Діток радо зустріли голова Великогаївської об’єднаної територіальної  громади Олег Кохман разом із заступником голови Галиною Кравчинюк, секретарем Великогаївської сільської ради Іриною Скочеляс, начальником відділу освіти Мирославом Дишкантом, начальником відділу культури, молоді та спорту Степаном Гулею та працівниками відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради.

Голова громади Олег Кохман для   дітей  прочитав українську народну казку «Колобок». В  радісній та святковій атмосфері школярі допомагали у розповіді казки, а після читання розпочали розпитувати голову. Насправді хоч дітки і першокласники та питання ставили доволі серйозні, наприклад: а якою саме  роботою Ви займаєтеся, хто платить зарплату вчителям у школі.

Висловлюємо щиру подяку класному керівнику першого класу, вчительці початкових класів   Навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад с. Великі Гаї” Великогаївської сільської ради Наталії Городиській та Юлії Деревяній за використання інноваційних методів у навчанні молодших школярів.