День Пенсійного фонду у Великогаївській ОТГ

Дата: 18.02.2019 16:18

Спеціалісти Тернопільського об’єднаного управління провели День Пенсійного фонду у селі Великі Гаї. Метою таких заходів є наближення послуг до людей, надання консультацій та роз’яснень щодо пенсійного забезпечення.

Фахівці Фонду повідомили присутнім що з 1 березня 2019 року за рішенням Уряду  (постанова Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62) монетизовані житлові субсидії пенсіонерам будуть виплачуватись органами Пенсійного фонду України.

Пенсіонерам – субсидіантам, які отримують пенсію через банки, кошти будуть перераховуватись прямо на їх пенсійні рахунки в банківських установах, де вони обслуговуються згідно договору.

Пенсіонерам, які отримують пенсійні виплати через підприємства поштового зв’язку АТ «Укрпошта» означені кошти будуть виплачуватись  готівкою через виплатні об’єкти національного оператора поштового зв’язку.

Період здійснення  виплати монетізованих субсидій буде синхронізовано з датами виплати пенсій. Тобто кожен пенсіонер – одержувач субсидії отримає гроші у встановлену за графіком виплати пенсії дату впродовж виплатного періоду (з 4 по 25 число місяця).

Також спеціалісти об’єднаного управління запропонували учасникам заходу активніше долучатися до дистанційних форм обслуговування громадян – Веб-порталу Пенсійного фонду України та СМС-інформування, що дасть можливість здійснювати особистий контроль за сплатою ЄСВ.