Облаштування спортивного майданчика в с.Великі Гаї

25 квітня 2018 року на стадіоні села Великі Гаї розпочалися роботи з облаштування спортивного майданчика із тренажерами. Також проводиться благоустрій перед відкриттям футбольного сезону, яке відбудеться у неділю, 29 квітня 2018 року. О 16.00 год. розпочнеться матч вищої ліги чемпіонату області між командами ФК "Агрон" і ФК "Тернопіль-ДЮСШ".

16:25 25.04.2018

Загальногромадська толока

Протягом 14-го квітня 2018 року у всіх селах Великогаївської громади відбулася загальногромадська толока, організована сільською радою. Цей захід був проведений в рамках обласного місячника благоустрою.

10:18 16.04.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Виконком Великогаївської сільської ради просить усіх жителів об’єднаної територіальної громади провести роботи по благоустрою власних присадибних, інших належних на праві власності земельних ділянок та прилеглих до них територій.

11:35 11.04.2018

Благоустрій на території с. Великі Гаї

03 та 04 квітня 2018 року на території с. Великі Гаї було проведено акцію щодо благоустрою села до Великодних свят . В даному заході активну участь взяли працівники апарату Великогаївської сільської ради, КП «Громада сервіс», відділу освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради, НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ с. Великі Гаї», клубу села, ФАПу, депутати сільської ради, жителі села.

13:32 05.04.2018