У Дичкові Великогаївської ОТГ збудують «пункт здоров’я»

У понеділок, 13 серпня, для жителів села Дичків, що входить до Великогаївської об’єднаної територіальної громади, відбулася значна подія. Заклали та освятили перший камінь у будівництві фельдшерського пункту, або як зараз модно говорити «пункту здоров’я».

09:10 13.08.2018

Нарада по святкуванню у Великогаївській ОТГ 27-ої річниці Дня незалежності України

На засіданні робочої групи обговорили хід підготовки до відзначення у Великогаївській об’єднаній територіальній громаді  27-ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України.

09:02 10.08.2018

НЕ СТАНЬ ЖЕРТВОЮ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!

Світова спільнота відзначає 30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми. За оцінкою Міжнародної організації праці, жертвами примусової праці є 21 млн людей, серед яких найбільше жінок і дітей.

12:34 03.08.2018

Моє село- моя колиска

29 липня в селі Скоморохи Великогаївської громади відсвяткували день села.

12:13 03.08.2018

ОГОЛОШЕННЯ «Про проведення конкурсу на вакантну посаду директора комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області»

Відділ освіти виконавчого комітету Великогаївської сільської ради відповідно до наказу від 31.2018 р. № 111-од «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області» повідомляє про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Товстолуг" Великогаївської сільської ради Тернопільської області, що знаходиться за адресою: 47742, Тернопільська область, Тернопільський район, с. Товстолуг, вул. Шевченка, 12.

17:31 31.07.2018

Засідання робочої групи з впровадження на території ОТГ Плану удосконалення надання послуги «Поводження з твердими побутовими відходами / прибирання місць загального користування»

25 липня 2018 року в рамках Протоколу про співробітництво між «Кооперативів Хаузінг Фаундейшен», що здійснює господарську діяльність під назвою «Глобал Комьюнітіз» та виконує програму Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність («DOBRE»)» та Великогаївською сільською радою, відбулося чергове засідання робочої групи з впровадження на території ОТГ Плану удосконалення надання послуги «Поводження з твердими побутовими відходами / прибирання місць загального користування».

16:16 26.07.2018

Великогаївську ОТГ відвідала делегація із Чернівецької області

25 липня делегація Чернівецької області, у складі представників місцевого самоврядування, виконавчого директора РВ АМУ, регіональних консультантів, в рамках «Маршруту успіху», відвідала Великогаївську ОТГ (Тернопільська область).

16:06 26.07.2018

Відбулося засідання двадцять сьомої сесії сільської ради

24 липня 2018 року о 14:00 год. в приміщенні Великогаївської сільської ради (село Великі Гаї, вул. Галицька, 47) відбулося засідання позачергової двадцять сьомої сесії  Великогаївської сільської ради сьомого скликання.

16:40 25.07.2018

"Служба зайнятості – надійний партнер громад ..."

Під таким гаслом 23 липня цього року  відбулася зустріч Голови Великогаївської громади Олега Кохмана з директором Тернопільського міськрайонного   центру зайнятості Анатолієм Куриляком,  начальником відділу активного підприємництва Ігорем Кондирою та фахівцем з питань зайнятості Оксаною  Гордійчук. На зустріч також були запрошені  начальники відділів Велиикогаївської сільської ради, директор КП «Громада-сервіс»  та суб’єкти господарювання – безпосередні роботодавці.

09:26 25.07.2018

Службова нарада 16 липня

16 липня головою Великогаївської ОТГ була проведена службова нарада із старостами сіл громади та керівниками структурних підрозділів сільської ради. У даному заході також взяв участь дільничний офіцер поліції Тернопільського районного відділення поліції ТВП ГУНП в Тернопільській області Василь Базар.

09:51 19.07.2018